טיפול למיצוק עור הפנים והצוואר

/טיפול למיצוק עור הפנים והצוואר
טיפול למיצוק עור הפנים והצוואר2019-03-21T15:38:15+02:00

זה קורה לכל אחת ואחד מאתנו

מבט אחד במראה ו…"מה זה? מה קורה לעור שלי? עוד קמט? מדוע העור נופל?"
עור פנינו, ממש כמו איכות הראייה שלנו, משתנה עם השנים. בין הגורמים המשפיעים על הזדקנות העור ניתן למצוא את הגיל, הגנטיקה, עישון, אורח חיים, מזון, חשיפה למזהמים ומתח נפשי.

הגמישות של העור משתנה, הוא הופך להיות רפוי יותר, דק יותר ויבש. תחושת המגע של העור אינה זו שהכרנו כשהיינו צעירים. תהליך הזדקנות העור הינו הליך טבעי לגמרי. האלסטיות של העור והמראה שלו תלויים בגורמים רבים, חלקם גנטיים וחלקם סביבתיים. תהליך הזדקנות העור קשור 1) לשכבות התומכות המכילות את סיבי הקולגן והאלסטין, אשר אחראים על החוזק והגמישות של העור 2) לחומצה ההיאלורונית שבעור – חומר חשוב האחראי בין היתר על רמת הלחות או היובש בעור 3) לשכבת השומן האחראית בעיקר על עובי העור.

לשמחתנו, לרוב לא מדובר על תהליך בלתי הפיך לחלוטין. ניתן למצק את עור הפנים. מיצוק העור מחזיר לעור את האלסטיות ואת המראה המוצק והחלק שלו.

מרכז אווי דרור מתמחה במיצוק עור הפנים

המזל הגדול של כולנו הוא שעולם הטיפול האינטגרטיבי כה מתקדם, עד שכיום ניתן להחזיר את מראה העור לאחור באמצעות טיפול שאינו כולל החדרת מחטים ורעלנים או ניתוח כואב. הטיפול מחזיר לעור את האלסטיות, והופך את העור למתוח ומוצק יותר. כמו כן, הטיפול מביא למזעור של קמטים וקמטוטים, ולמתיחה של עור הצוואר והפנים. 

מיצוק עור הפנים בשיטת ה- Tripollar

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מפעילים כבר כמה שנים את הטיפול ב- Tripollar המבוסס על טכנולוגיית תדר הרדיו (RF) המתקדמת ביותר . תדר הרדיו משמש את עולם הרפואה כבר למעלה משמונים שנה ונחשב לטכנולוגייה מוכחת ובטוחה. טיפולי Tripollar מוכחים קלינית ומיושמים בהצלחה ברחבי העולם..

לפני הטיפול יש לעבור אבחון אישי. לזהות את המקומות הדורשים טיפול ולקבל החלטה משותפת בנוגע לטיפול הנדרש. תוצאות הטיפול  מורגשות כבר בטיפול ראשון. מרקם העור נראה טוב יותר, העור גמיש יותר, גוון העור מקבל חיות מחדש, העור הופך להיות מתוח יותר, ממוצק יותר ובריא הרבה יותר.

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא