טיפול למיצוק עור הגוף

/טיפול למיצוק עור הגוף
טיפול למיצוק עור הגוף2019-05-27T13:54:21+03:00

זה קורה לכל אחת ואחד מאתנו

עור גופנו, ממש כמו איכות הראייה שלנו, משתנה עם השנים. הגמישות שלו משתנה, הוא הופך להיות רפוי יותר, לעיתים נדמה שהוא הופך להיות דק יותר, תחושת המגע בו אינה כפי שהכרנו כשהיינו צעירים. תהליך הזדקנות העור הינו הליך טבעי לגמרי. האלסטיות שבו והמראה שלו תלויים בגורמים רבים המשפיעים על איכותו. חלקם סביבתיים, מרביתם קשורים לשכבות הקולגן והסיבים האחראיים על גמישות העור. לשמחתנו, לרוב לא מדובר על תהליך בלתי הפיך. את עור הגוף ניתן בהחלט למצק. מיצוק העור מחזיר לעור את האלסטיות, את המראה המוצק והחלק שלו, את נעוריו.

טיפול ייחודי למיצוק העור

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית משלבים בטיפול הייחודי טכנולוגיה מתקדמת וטיפול ידני למיצוק העור. לכל אזור בגופנו צורך שונה בטיפול זאת בשל העובדה שכל אזור "סבל מטראומה" שונה: עור הבטן לרוב עבר מתיחה (לידה/השמנה) ועור הפנים עבר חשיפה גבוהה לשמש. לכן למעשה עור פנינו אינו דומה לעור זרועות הידיים, ועור הזרוע אינו דומה לעור הירכיים. אמנם, ישנם מאפיינים זהים, אך כל אזור מחייב טיפול ייחודי על מנת להגיע למיצוק מקסימאלי ולמראה מושלם.

טיפול למיצוק העור – רואים תוצאות

לפיכך, לפני הטיפול יש לעבור הליך אבחון. לזהות את המקומות הדורשים טיפול, להראות את התוצאות שניתן להגיע אליהן עוד לפני תחילת הטיפול ולקבל החלטה משותפת בנוגע למשך והליך הטיפול הנדרש. תוצאות הטיפול במיצוק העור מרשימות כבר בטיפול הרביעי. מרקם העור משתנה, גמישות העור משתנה. גוון העור מקבל חיות מחדש, העור הופך להיות מתוח יותר, ממוצק יותר ובריא הרבה יותר.

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא