תרגילים לחיטוב הבטן – 5 תרגילים פשוטים לבטן שטוחה

//תרגילים לחיטוב הבטן – 5 תרגילים פשוטים לבטן שטוחה
תרגילים לחיטוב הבטן - 5 תרגילים פשוטים לבטן שטוחה

1. כולנו מכירים אותו – הפלאנק

עוד משיעורי ההתעמלות בילדות ועד לכל אימון פונקציונלי קבוצתי שעשיתם אי פעם, לא ייתכן שלא יצא לכם להיתקל בתרגיל המדובר. עם זאת, יכול מאוד להיות שהמעטתם בחשיבותו וביכולתו לחטב את הבטן ולהשטיחה, ולשם כך אנחנו כאן להזכיר לכם!

איך מבצעים? עמידת המוצא דומה לזו של שכיבת סמיכה,  נשענים על האמות כאשר המרפקים ממוקמים על הרצפה מתחת לכתפיים, והגוף ישר לחלוטין כמקשה אחת. במהלך התרגיל מחזיקים את הגוף מאוזן ובמצב סטטי למשך מספר דקות, כאשר שמים לב שהגב התחתון נותר ישר ואינו קורס, כמו גם שהבטן אסופה.

2. לשאפתנים שביניכם – מטפס ההרים

אין ספק כי מדובר בתרגיל מאתגר מאוד, אך לאלו מביניכם אשר מוכנים להתאמץ – ההשקעה תשתלם. בעוד שהתרגיל מצוין לחיטוב הבטן, הוא אינו מסתפק רק בכך ועובד גם על סיבולת לב ריאה (וזו הסיבה שאם אינכם בכושר, לפחות בפעמים הראשונות קרוב לוודאי שתתנשמו בצורה ניכרת), חיזוק שרירי הירך וחגורת הכתפיים.

איך מבצעים? מתחילים בעמידת ארבע כאשר רגל אחת קדימה והשנייה מתוחה לאחור, ומבצעים החלפות רגליים מהירות תוך שמקפידים לשמור על יציבות הבטן, בית החזה והזרועות. כמה פשוט, ככה אפקטיבי.

3. לחובבי הפילאטיס – חתול עם רגליים באוויר

מדובר בתרגיל הלקוח מעולמות הפילאטיס והיוגה, אשר ביכולתו לסייע פלאים בחיטוב הבטן. נכון שהוא עשוי להיות תרגיל מעט מעיק, אבל ככל שתתרגלו אותו יותר כך תצלחו אותו יותר בקלות (ובטן שטוחה ויפה זה פרס שמצדיק את המאמץ שלכם)

איך מבצעים? מתחילים בעמידת שש, כאשר הידיים ממוקמות בדיוק מתחת לכתפיים והברכיים ממוקמות מתחת לאגן. לוקחים נשימה, ובהוצאת האוויר מנתקים את הברכיים מעט מהרצפה כך שהן באוויר, תוך שיתר הגוף נותר במקום, הראש בהמשך לעמוד השדרה והבטן מוחזקת ואסופה פנימה. אורך התרגיל בין שלושים שניות לדקה.

4. הקלאסי – רול אפ

התרגיל אמנם עשוי להיראות פשוט למדי, אך למעשה הוא מצריך שרירי בטן חזקים – ואם אין לכם כאלו תוכלו להיות בטוחים כי תרגול שלו בהתמדה ישנה זאת במהרה.

איך מבצעים? מתחילים מישיבה ברגליים ישרות כאשר הידיים ישרות אף הן ומושטות לפנים, ואז לאט ובהדרגה תוך שמירה על הבטן אסופה כל הזמן (ככל שהתרגיל יותר הדרגתי כך עולה מידת האפקטיביות שלו) נשכבים על הגב, ואז עולים בחזרה לישיבה.

5. לשוברי המוסכמות – אלכסונים

אמנם עוד משנותינו בבית הספר היסודי למדנו לשנן את המשפט "אלכסון זה אסון", אבל כשזה מגיע לחיטוב הבטן האלכסון הוא רעיון נהדר שמבטיח תוצאות נהדרות אף יותר. אך בדיוק כמו בתרגילים האחרים, גם כאן נדרשת התמדה לאורך זמן וללא פשרות על מנת באמת ליהנות מתוצאות משביעות רצון.

איך מבצעים? שוכבים על הגב כאשר הידיים משולבות מאחורי הראש ומעניקות תמיכה לעורף, ומכופפים את החזה כל פעם לברך הכפופה, כאשר הרגל השנייה נותרת ישרה ב-45 מעלות, ומחליפים בין הברכיים. על המרפקים להישאר באותה זווית, ועל האגן להישאר יציב במקום.

מעדיפים לחסוך זמן וליהנות מתוצאות מהירות ואיכותיות?

בעוד שתזונה נכונה ופעילות גופנית – כבודם במקומם מונח, הם מצריכים השקעה לאורך זמן, סבלנות רבה ומאמצים ניכרים, ועדיין אינם מבטיחים תוצאה רצויה. החדשות הטובות? הטכנולוגיה של היום מאפשרת להגיע לתוצאות ללא כל מאמץ מצדכם. השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לחיטוב והצרת היקפים בכלל, וחיטוב הבטן בפרט. הטיפולים למעשה מפרקים את רקמות השומן כך שהשרירים המחוזקים צצים על פני העור, והוא הופך למוצק וחטוב יותר.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/