צלוליט – למה זה קורה ואיך מטפלים?

//צלוליט – למה זה קורה ואיך מטפלים?
צלוליט - למה זה קורה ואיך מטפלים?

הצלוליט הוא תופעה מרגיזה אשר מופיעה אצל אחוז לא מבוטל מהנשים (90% סובלות מכך!), לכן אין זה מפתיע שהעיסוק בה הוא רב. מה גורם להיווצרותו של הצלוליט, האם ניתן להשיב את המצב לקדמותו, אילו טיפולים באמת אפקטיביים ומה חשוב לדעת בנושא? כל התשובות מרוכזות כאן במאמר שלפניכם.

הסיבות להיווצרות הצלוליט

על אף שהאמונה הרווחת היא שמדובר בבעיה שהיא בלעדית לנשים בעלות עודף משקל, לא כך הדבר, ונשים רזות סובלות מכך לא פחות. על אף שאין "מתכון" מדויק להיווצרותו של הצלוליט, הוא עלול להופיע כתוצאה מתזונה לקויה הכוללת צריכה של מזון מעובד, מחסור בכמות המים שאנו שותים, מצבי עמידה או ישיבה ממושכים ולבוש צמוד מדי (מאחר ואלו עשויים לגרום לזרימת דם לקויה), ואף בשל בעיות הורמונליות או פשוט בשל הגנטיקה שלנו. הצלוליט עצמו הוא המרקם הגבשושי של העור, אך מה שעומד מאחוריו הוא הצטברות של שומן תת עורי, כאשר שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על פני העור.

מה הבעיה, בעצם?

חשוב להדגיש כי הצלוליט לא מהווה בעיה בריאותית יחד עם זאת מהרגע שהתחיל להצטבר הוא ימשיך להתפשט על פני העור ולהתעמק כלומר החמרה של המצב. מומלץ לעצור את ההתפשטות ולהפחית את הנראות ככל הניתן ובהקדם האפשרי. הבעיה מתחילה כאשר הוא גורם לאישה לחוש אי נוחות וחוסר ביטחון בגופה, ולא להיות מרוצה מהדמות הנשקפת לה מהמראה. הצלוליט נפוץ על הישבן, הירכיים, הזרועות והבטן, לכן כאשר אישה מעוניינת להסתיר אותו עליה ללבוש בגדים ארוכים ולהימנע מפעילויות אשר יאלצו אותה לחשוף את גופה, כמו למשל הליכה לים. בעוד שייתכן והדבר נראה כמו עניין שולי מהצד, תחושות של בושה בגוף והרגשה שצריך להסתירו עשויות לגרום לנזק נפשי רב. על אף השיטות הרבות המבטיחות עולם ומלואו ולא מקיימות, כמו למשל קרמים או אימוני כושר שאין ביכולתם באמת להעלים את הצלוליט, החדשות הטובות הן שזה בהחלט אפשרי, ואין סיבה להתפשר על המצב הקיים אם הוא לא לשביעות רצונכם.

השיטה האינטגרטיבית – כשרוצים לפתור את הבעיה

השיטה האינטגרטיבית  פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", והיא מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2019-12-09T13:42:56+02:00צלוליט|