לא מצליחה לרדת במשקל

//לא מצליחה לרדת במשקל
לא מצליחה לרדת במשקל

משקל הגוף הוא נושא מאוד מדובר בתרבות המערבית, והעיסוק בו הוא תמידי. חיפוש אינטרנט קצר יעלה בחכתו דרכים אפשריות רבות על מנת לרדת במשקל, אבל רבים מכירים את התחושה שהם מקפידים על התפריט ומבצעים את ההנחיות בצורה מדויקת, ועדיין המשקל מסרב לזוז. מדוע זה קורה, מה אפשר לעשות בנושא ומהי "דרך המלך" כשזה מגיע לירידה במשקל? כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא מרוכז במאמר שלפניכם.

על אידיאל היופי וירידה במשקל

כולנו מוקפים באותם מסרים של אידיאל היופי המגיעים אלינו מכל כיוון – מגזינים, פרסומות, תוכניות טלוויזיה, שלטי חוצות – כל אלו מעבירים לנו את המסר שבשביל להיראות טוב עלינו להיות רזים וחטובים. חשוב להיות במודעות לנושא בשביל לוודא שהרצון לרדת במשקל הוא אמיתי ונעשה עבורנו, ולא על מנת לרצות את החברה. כמו כן, ירידה במשקל עלולה "להיתקע" אם לאותו אדם אין באמת צורך לרדת עוד, והרי מגיע השלב בו ביכולתו של חיטוב בלבד לבצע פלאים, ולא זקוקים להרזיה נוספת.

הדרך להרזיה נכונה ובריאה

כשזה מגיע לרצון לרדת במשקל, אין פתרונות קסם. הדרך הטובה ביותר היא שילוב של תזונה נכונה, פעילות גופנית ושמירה על אורח חיים בריא. ייתכן ושיטות המבטיחות ירידה דרסטית במשקל תוך שבועיים קורצות יותר, אך מומלץ מאוד להימנע מהן, לקחת אוויר ולהיות עם נכונות להשקיע בעצמכם ובגוף שלכם, בתהליך ארוך יותר אך גם יציב ומתגמל יותר. במידה ולאחר פרק זמן מסוים המשקל עדיין תקוע ואין תוצאות, חשוב לעשות בירור רפואי – לעיתים ישנן תרופות אשר נטילתן מגבירה את התיאבון או לחילופין מעכבת ירידה במשקל, ובנוסף פעילות לא תקינה של בלוטת התריס עלולה לגרום לבעיה בהרזיה.

השיטה האינטגרטיבית – הטיפול התומך האידיאלי

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט מהווה טיפול אידיאלי לחיטוב הגוף ומיצוק העור תוך כדי זירוז הירידה במשקל על ידי שיפור מטבולי שאינו כרוך במאמץ כלשהוא.. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים עצמם אינם פולשניים ואינם גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. למעשה, הם נעימים, מרגיעים ובריאים, אינם כרוכים בכל כאב או מאמץ ואינם מצריכים זמן החלמה. שיטה זו מאפשרת לרדת במשקל וליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות אחידות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה.

2019-08-05T12:16:01+03:00הרזיה|