הפחתת משקל

//הפחתת משקל
הפחתת משקל

אם תשאלו סביבכם תגלו שמרבית מהמכרים שלכם אינם מרוצים ממשקל הגוף שלהם.

המלחמה במשקל הגוף מנחה זה שנים את העולם הטכנולוגי להשקיע באיתור אחר פתרונות "קסם” שיקלו על התהליך ויאפשרו לכל אדם נגישות ויכולת לעשות זאת. ידוע מזה זמן רב כי בני האדם נוהגים לאכול יותר משהגוף שלהם צורך לפעילות האנרגטית שלו. אפלטון הרופא הראשון בעולם וחי בתקופת יוון העתיקה, נהג לומר שכמות האוכל שבני האדם אוכלים, רק רבע מהכמות משמש להישרדות ושלושה רבעים מיועדים לרופא. כלומר האוכל העודף גורם למחלות. אין יותר נכון מזה גם בעידן שלנו. אוכל קיים בשפע. הרבה מהתזונה שלנו שייכת לאכילה רגשית: כי טוב לנו, כי רע לנו, כי אנחנו במתח, כי מנשנשים מחוסר עינין ותעסוקה. מצד שני כבר לא זזים כל כך הרבה כמו בעבר: משתשים בכלי תחבורה במקום ללכת ברגל, עולים במעלית במקום לעלות במדרגות, יוצאים לים בעיקר כדי להשתזף ופחות כדי לשחות. אז מה הפלא שבארץ למעלה ממחצית האוכלוסייה הם בעודף משקל. עודף משקל במקרה הטוב הוא בעיה אסתטית ובמקרה הרע יגרום למחלות.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית לוקח את נושא המשקל, היופי והאסתטיקה צעד אחד קדימה לפני כולם.

במרכז עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שיובאה מארצות הברית ומאפשרות להגיע לתוצאות מרשימות ולשינוי משמעותי במשקל הגוף ובמראה החיצוני.

הפחתת משקל – איך עושים את זה?

מרכז אווי דרור רואה בתהליך של הפחתת משקל חלק בלתי נפרד מתוכנית נרחבת הכוללת לצד ירידה במשקל ,טיפול במיצוק העור וירידה בהיקפי הגוף. לפי אווי דרור לא די בירידה במשקל המשאירה, לעיתים, עודפים ורפיון של העור אלא להתמקד בתוכנית טיפולים נרחבת הגורמת בסופו של התהליך לגוף יותר אסוף, עור יותר חלק ומוצק וכמובן ירידה במשקל. תהליך הדרגתי ואישי בו צוות המרכז מעניק לכל לקוח ולקוחה ייעוץ אישי מקצועי ובו הוא מזהה ומאבחן את המצב ההתחלתי של הגוף ובונה את תכנית הטיפול המתאימה כדי לאפשר הגעה לתוצאות  בהתאם לתגובה האינדיבידואלית ולאחר תאום ציפיות הנעשה כבר בפגישת האבחון הראשונית.

בעת פגישת האבחון מקבל הלקוח מידע מלא של האפשרויות המתאימות למצב הגוף שלו תוך הבהרת התוצאות הצפויות וביצוע תאום ציפיות שקוף ומהימן.

הפחתת משקל הגוף במרכז אווי דרור הוא חלק מתהליך טיפולי המשלב מספר טכניקות על מנת להגיע בו זמנית לירידה במשקל, ירידה בהיקפים, מזעור הצלוליט ומיצוק העור.

הטכניקות משלבות הן ייעוץ תזונתי,  טיפולים מובנים לניקוי רעלים וטיפולים להצרת היקפים ומיצוק העור, המאפשרים לגוף לשחרר את השומנים ולשנות את היקפי הגוף, איכות העור ומוצקותו.

2018-09-17T09:47:25+03:00הרזיה|