טיפולי הרזיה

/טיפולי הרזיה
טיפולי הרזיה2019-05-27T14:05:10+03:00

שוב אותה מלחמה עיקשת? דיאטה, הקפדה, רישום לחדר כושר…
למה זה קורה לנו? שומן עיקש בזרועות ובבטן, וירכיים שמתמלאות בעודפים מיותרים.

בואו נודה באמת, אנחנו אוכלים יותר קלוריות ממה שהגוף שלנו שורף. כל 7,700 קלוריות שאנו אוכלים יוסיפו קילו אחד למשקל הגוף שלנו. נדמה ש- 7,700 זה הרבה? ממש לא. בפרוסת עוגה יש כ- 500 קלוריות, וזה אומר שאכילת 15 פרוסות עוגה תביא לעלייה של קילו אחד במשקל גופנו. היכן נראה את הקילו הנוסף? בירכיים, בבטן, בפנים ובזרועות. אך אל לנו להתאבל כל כך מהר, גם במנוחה שורף אדם ממוצע 1,500-2,500 קלוריות ביום. באופן טבעי (ומרגיז), גברים שורפים קלוריות יותר מנשים גם במנוחה, אבל מה שברור זה שכאשר משקל גופנו עולה, הדבר נובע מכך שאנחנו צורכים יותר קלוריות ממה שאנו שורפים.

אז מה אנחנו יכולים לעשות? פשוט לשרוף הרבה יותר קלוריות. לאכול נכון יותר: לקצץ בפחמימות, בשומנים, בסוכרים, ולשרוף יותר ויותר קלוריות. נכון… כושר. אבל לא כולנו בנויים לזה. אז אולי דיאטות מחץ? לא מומלץ. מחקרים מראים שלמעלה מ- 90% מהאנשים שעושים דיאטה מעלים בחזרה את המשקל שהורידו, ואף מוסיפים עוד קילוגרמים למשקלם. תופעת ה"יו-יו" הידועה. הרי כבני אדם אין אנו מסוגלים לעמוד אל מול השפע שסביבנו. תכונה מטרידה וטבעית כאחד.

צריכת הקלוריות אינה הגורם היחיד המשפיע על משקל הגוף שלנו. גם רעלים הנאגרים בגופנו משפיעים על שריפת השומנים. גם שינויים מטבוליים, חוסר איזון הורמונאלי, גיל וסטרס, משפיעים על העלייה במשקל.

טיפולי הרזיה וצמצום היקפים במרכז אווי דרור

אווי דרור מצליחה להוביל נשים וגברים לירידה במשקל, לצמצום היקפים ולמיצוק העור באמצעות סדרה קצרה של טיפולים בשיטה האינטגרטיבית. השיטה האינטגרטיבית מאפשרת לגברים ולנשים לסלק רעלים מהגוף, למזער את מאגרי הצלוליט ולרדת במשקל מבלי להזדקק לחדר כושר. ללא מאמץ וללא דיאטות מחץ. הטכנולוגייה ושיטת הטיפול מסייעות לגוף להיפטר מהרעלים, לשרוף קלוריות ולצמצם עוד ועוד ריכוזי שומן. כל זה קורה במצב שכיבה. כל פגישה בסדרת הטיפולים מורכבת משני טיפולים שונים המשלבים טכנולוגיות שונות. התוצאות בסיום התהליך הטיפולי הן ירידה במשקל, צמצום היקפים ומיצוק העור.

יחס אישי וליווי צמוד בתהליך ההרזיה

כל לקוחה ולקוח מאובחנים באופן אישי. תכנית הטיפול נקבעת לפי המדדים הריאליים (למה ניתן להגיע) אל מול היעדים של הלקוח/ה (לאן אני רוצה להגיע). לקוחות אשר היעדים שלהם אינם יכולים להתממש מעודכנים על כך במעמד האבחון.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא