טיפולי הרזיה

//טיפולי הרזיה
טיפולי הרזיה

רבים מאתנו מכירים את כל סוגי הדיאטות בעל פה, ויותר מכך, רבים מאתנו גם יודעים שכמעט אין דיאטה שעובדת לאורך זמן. בנוסף לכך, ככל שהדיאטה קיצונית יותר והירידה במשקל מהירה יותר העלייה הבאה במשקל תהיה מהירה וגבוהה יותר .

החלופה לכל דיאטות הכרוב האורז והכריכים היא תזונה מאוזנת שגם אינה דרך פשוטה כשלעצמה.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית  מוביל דרך משולבת ומתקדמת המאפשרת הרזיה ושינוי במסת הגוף בצורה הוליסטית.

מרכז אווי דרור משלב בין טיפולים במכשור מתקדם המאפשרים שינוי משמעותי במראה הגוף, במשקל הגוף ובמראה העור ובין תזונה נכונה אישית, חליטות צמחים מיוחדות ושימוש במוצרים מיוחדים כהשלמה לטיפול.

טיפולי הרזיה של הדור החדש

מרכז אווי דרור מבסס את כל פעילותו על שיטות מתקדמות וחדישות המאפשרות לפסל את הגוף ללא התערבות כירורגית וללא שימוש בשיטות פולשניות או מכאיבות. הטיפולים מיועדים לחיטוב הגוף ומיצוק העור תוך כדי ירידה במשקל. הטיפולים "מפסלים" את הגוף ומונעים רפיון שעלול להיווצר במהלך ירידה במשקל. במרכז אווי דרור קיימים שני טיפולים נוספים לשיפור וזירוז ירידה טובה והדרגתית במשקל: טיפול דטוקס, ניקוי רעלים. זו היא שיטה טבעית לניקוי רעלים, תוך כדי מנוחה ורגיעה, באמצעות מכשיר ייחודי בצורת קפסולה גדולה המכילה בתוכה מיטה ארגונומית ומפיקה חום מבוקר סביב גוף המטופל, תוך כדי עיסוי בוויברציות. ניקוי רעלים באמצעות הזעה משפר את חילוף החומרים ומסייע בשריפת קלוריות ממש כמו בהליכה מהירה או בריצה. טיפול נוסף הוא טיפול להפגת מתחים. אורח החיים המודרני מחייב אותנו להשקיע בטיפולים להפגת מתחים והתרגעות על מנת לשמור על בריאות תקינה, מראה אסתטי ומשקל תקין. במרכז אווי דרור טיפול להפגת מתחים הנו טיפול ייחודי המתבצע במכשיר מרשים , מעין חללית אישית, ומהווה תחנת התרגעות רב חושית.

מרכז אווי דרור מציע שלל של תכניות טיפול מתקדמות המאפשרות לכל לקוח להגיע לשינוי נראה לעין במצב הגוף ההתחלתי.

עוד בשלב הייעוץ הראשוני מבצעת המאבחנת של המרכז, אבחון של מצב הגוף ומשקפת לכל לקוח מהן התוצאות אליהן ניתן להגיע. במהלך תכנית הטיפול נמדדות נקודות ציון לבדיקת התקדמות הטיפול ושמירה על ליווי צמוד הן בעת הטיפולים והן בעת הצעדים שיש למלא בחיי השגרה מחוץ למרכז.

טיפולי הרזיה של הדור החדש מקלים על המטופל ומאפשרים לו להשיג את מטרותיו האסתטיות של הצרת היקפים וירידה במשקל בקלות יתרה ובזמן קצר יותר.

2018-09-17T09:14:12+03:00הרזיה|