טיפולי הרזיה לגברים

/טיפולי הרזיה לגברים
טיפולי הרזיה לגברים2019-05-27T14:06:11+03:00

הגבר החדש, המטופח והמודע לעצמו, לא מתפשר ומחפש לעצמו את הדרך הקלה ביותר לשפר את מראה הגוף . מכיוון שכך, טיפולים אסתטיים לגברים אינם נופלים באיכותם ממגוון הטיפולים המוצעים לנשים.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מציע טיפולים ייחודיים לגברים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת וחדישה אשר מאפשרת שינוי של ממש במראה הגוף.

הכרס המעיקה

גברים רבים סובלים מהכרס שלהם אשר מעידה על מצב גופני שאינו תקין. במרכז של אווי דרור מטפלים בכרס באופן ממוקד במטרה להיפטר מעודפי השומן. השיטה ייחודית של אסתטיקה אינטגרטיבית מביאה לירידה משמעותית בגודל הכרס וצמצום ההיקף שלה, תוך יצירת שינוי של ממש, הנראה לעין כבר במהלך תכנית הטיפולים עצמה.

מרקם העור

מפתיע לגלות שלא מעט גברים סובלים ממרקם עור לא אסתטי, בעיקר באזור הבטן והמותניים. שיטת הטיפול הייחודית והמתקדמת של מרכז אווי דרור מאפשרת מיצוק וחיזוק של רקמת העור ויצירת שינוי של ממש. השיטה מביאה להצלחות רבות, הן בארץ והן בעולם, והיא מאושרת לשימוש על-ידי ארגוני הבריאות המובילים בעולם.

הפחתה במשקל

עבור כל אותם גברים המתקשים להשיל את הקילוגרמים העודפים ממשקל גופם, מציע מרכז אווי דרור טיפול הוליסטי המשלב מערך תומך של תכנית תזונה מאוזנת אשר מותאמת אישית לכל מטופל/ת, מוצרים ייחודים לטיפול בבית, חליטת צמחים אשר מאיצה את חילוף החומרים ומשפרת את המטבוליזם, וכן, סדרת טיפולים במרכז באמצעות מיכשור מיוחד ומתקדם שמביא לתוצאות מרשימות.

חשוב לציין, כי הטיפולים אינם פולשניים ואינם דורשים זמן החלמה. נהפוך הוא, הטיפולים נעימים ומרגיעים. לדברי מטופלים רבים, הטיפולים אף שיפרו את מצבם הבריאותי.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא