הצרת היקפי הבטן

//הצרת היקפי הבטן
הצרת היקפי הבטן

טיפולי הצרת היקפים נועדו על מנת לסייע לך לחטב את הגוף ולהשיג מראה צעיר. עם זאת, את הטיפולים חשובים מאוד להתאים לאזור בגוף שבו ישנה התרחבות. בין היתר, צריך להבחין בין הסיבות להתרחבות באזור הבטן, הירכיים והזרועות ולהביא בחשבון את השפעת הגנטיקה ואורח החיים על המצב הבריאותי ועל תוספת מסת השומן שמרפדת את הגוף.

הצרת היקפים בבטן היא חלק מטיפול שמתאים לקהל יעד מגוון ולגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. מלבד צמצום היקפים, הטיפול מסייע למיצוק העור ומתכתב עם אורח חיים שמטרתו ירידה במשקל. יתרה על כך, הטיפול מעניק מענה בטווח הקצר והארוך וזאת ללא שימוש בכימיקלים.

כל הסיבות להתמסר לטיפול משמעותי

תהליך מתמשך, יסודי ומשמעותי משפר את אחוזי ההצלחה של טיפולי הצרת היקפים בבטן. לפיכך, מטופלים שמוכנים להתמסר לתהליך יכולים להגיע לתוצאות מחמיאות ואף לשמור עליהן. במילים אחרות, עם טיפולי הצרת היקפים אין מקום לקיצורי דרך – וגם אין סיבה לחפש אותם.

במרכז אווי דרור מרכזים תחת קורת גג אחת טיפולים ייחודיים בעזרת מכשור מתקדם. הטיפולים אינם פולשניים, לא כואבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף, אלא מאפשרים חזרה לשגרה באופן מיידי וללא צורך בהמתנה לזמן החלמה.

למה אפשר לצפות במהלך הטיפול?

בכל פגישה טיפולית עם אנשי המקצוע של מרכז אווי דרור מתקיימים שני טיפולים שונים: טיפול אחד בטכנולוגיה של עיסוי תרמי, וטיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. בפועל, מדובר על שילוב בין שני מכשירים שונים באותה פגישה טיפולית במטרה להקל עליך ולקצר את משך הזמן שעובר מרגע תחילת התהליך ועד שרואים תוצאות.

מבחינה ביולוגית ואנטומית, הטיפול עוזר לשיפור מטבולי ולשריפת קלוריות. הוא תורם לקצב הטבעי של פירוק מצבורי שומן תת עורי, מסייע בכיווץ וחידוש סיבי הקולגן ומקנה גמישות וחוזק לעור. מבחינתך, התוצאה שאפשר לצפות לה היא גוף חטוב וירידה בהיקפים גם סביב האזור הרגיש של הבטן.

ההשפעה החיובית של טיפול אינטגרטיבי

מעל 20 שנות ניסיון מוכיחות שהטיפול האינטגרטיבי הוא הדרך הטובה ביותר להשיג תוצאות בטיפולי הצרת היקפים. כמו כן, במרכז הטיפולים שלנו פותחו מוצרים ייחודיים כהשלמה טבעית לטיפולי הקליניקה ומאחורינו אלפי לקוחות מרוצים שכבר נהנים מהם.

בטיפולי קוסמטיקה בכלל ולצורך הצרת היקפים בפרט לא צריך להתפשר. לכן, נציגי מרכז אווי דרור ישמחו לפגוש אותך בהקדם כדי להתאים עבורך טיפול הצרת היקפים בבטן – ולהוביל להשפעה חיובית על גופך ועל התחושה הכללית שלך.

2019-08-05T12:32:00+03:00הצרת היקפים|