איך מצרים היקפים בירכיים?

//איך מצרים היקפים בירכיים?
איך מצרים היקפים בירכיים?

כולנו מכירים את השומן העיקש היושב בירכיים, אשר נדמה כי לא משנה כמה נשקיע בתזונה נכונה ופעילות ספורטיבית הוא לעולם לא ייעלם. החדשות הטובות? יש פתרון נהדר ולא פולשני להצרת היקפים בירכיים, אשר יאפשר לכם ליהנות מגוף חטוב, אסוף ומעוצב. במה זה כרוך ומה חשוב לדעת בנושא? כל התשובות במאמר.

הצורך בהצרת היקפים בירכיים

האסתטיקה והיופי מלווים אותנו בכל האספקטים של החיים, והם בעלי חשיבות ניכרת גם כשזה מגיע למראה גופנו. אין דבר יפה יותר מאדם אשר מרגיש בנוח עם עצמו ועם גופו, ובעוד שיש "פגמים" אשר צריך לחבק וללמוד לחיות איתם, הרי ששומן הירכיים הוא אינו אחד מהם – שכן יש לו פיתרון פשוט ונגיש, שאינו כרוך בכאב או בהליך פולשני כלשהו. בעוד שהשומן בירכיים אינו מהווה סכנה בריאותית, עבור אותם אנשים אשר חשים כי המראה שלו אינו אסתטי, הוא עלול לגרום להרגיש לא בנוח לחשוף את גופם או אף לחוש חוסר ביטחון בביגוד מסוים. מכאן שבכוחו של טיפול הצרת היקפים בירכיים להשפיע על איכות החיים ולשפר אותה בצורה ניכרת.

ממה רצוי להימנע?

כשזה מגיע להצרת היקפים בירכיים, נדמה כי האפשרויות לטיפול הן בלתי מוגבלות. מעבר לפתרונות הפולשניים, כגון ניתוח שאיבת שומן, אשר כרוך בהוצאה כספית ניכרת, כמו גם בכאבים עזים ובזמן החלמה ממושך – הרי שמחקר קטן באינטרנט יוביל אתכם לפתרונות רבים המבטיחים ירכיים צרות, חטובות ונטולות צלוליט. עם זאת, לרב אלו שיטות שהוכחו כלא יעילות, שכן בין אם מדובר בפילינג או מסכות למיניהן ובין אם מדובר בתרגילי חיטוב אשר ידרשו השקעה רבה – התוצאות יהיו מינוריות במקרה הטוב, ואפסיות לחלוטין במקרה הרע, ויגרמו לתחושות תסכול ולעוגמת נפש מיותרת.

הקלף המנצח של הצרת ההיקפים

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב בכלל, ובהצרת היקפים בירכיים בפרט. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מוכיחה כי אין כיום כל סיבה לסבול עבור היופי, מאחר והטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, היא מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

 

2019-08-05T12:33:47+03:00הצרת היקפים|