סופו של צלוליט

עמוד הבית / צלוליט / סופו של צלוליט

סופו של צלוליט

זה סיפור עם סוף טוב. הסיפור מסופר מדי יום במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית. ההתמחות העיקרית כאן מעל שני עשורים, היא טיפול בצלוליט. לקוחות רבות אשר פונות נואשות ומבקשות לשמוע על פתרון קסם שיושיע אותן שמחות לשמוע שהקץ לצלוליט מצוי ממש מתחת לאפן.

ראשית דבר, זה המקום להבהיר כי צלוליט הוא אותו מראה עור לא אסתטי הדומה לקליפת תפוז במרקם ובמראה, יש שמתארים אותו כדומה למרקם של גבינת קוטג' ולא בכדי. זה תלוי בחומרת הצלוליט. רמות הצלוליט נעות מעור הנראה חלק ורק במגע מורגשים מעט גבשושיות ועד לגבשושיות נראות היטב לעין ומפוזרות באזורים שונים בגוף כמו: ירכיים, ישבן, בטן, מותניים וזרועות.

עבור נשים רבות מהווה הצלוליט מחסום ומגבלה משמעותית בחיי היום יום. הן משתדלות להסתיר את האזורים בגוף בהם יש צלוליט. ומיותר לציין כמה מתסכל לוותר בקיץ על גופיות, בגדים קצרים , נוחים ואווררים ובעיקר לוותר על חשיפה בבגד ים או להיות עטופה  כל הזמן בפריאו על שפת הים והבריכה.

הצלוליט היא תופעה גנטית בעיקרה. בתשאול ראשוני ניתן כבר להבין שלאותה מועמדת לטיפול בצלוליט, יש לאימא שלה צלוליט או לדודה מצד האבא או לסבתא. מסתבר שאין כל קשר לעודף משקל וצלוליט וישנן בנות רזות מאוד אשר סובלות מהופעה של צלוליט ושל עור גבשושי.

אז איך מביאים לסופו של הצלוליט?

ברמת העיקרון המדע מדבר על שיפור ולא על העלמה. מאחר והצלוליט נמצא ברקמה תת עורית באזורים בהם מכין הטבע את גוף האישה לקראת הורות ולידה, לכן הגוף הנשי לא יאפשר "פגיעה" ברקמה חשובה זו.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מתמחה בטיפול בצלוליט וביצירת שינוי משמעותי בתוך פרק זמן קצר יחסית. בפגישת אבחון מקדימה מתאפשר ללקוחות לקבל אינדיקציה באשר לשינוי הצפוי עוד בטרם היא מתחילה את הטיפול עצמו.

שיטת הטיפול בצלוליט היא חיצונית ואינה פולשנית. טיפול בצלוליט אינו כרוך בכאבים ואינו דורש תקופת החלמה. מיד בתום הטיפול יכולה המטופלת לשוב לשגרה ללא כל מגבלה.

הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשור מהמתקדם בעולם, תוך שימוש בטכניקות חדישות המאפשרות יצירת שינוי משמעותי אצל כל מי שהתקבלה לאחת התוכניות לטיפול בצלוליט ורק לאחר שעברה פגישת אבחון מדויקת . התוצאות הנראות לעין הן גוף יותר אסוף ועור יותר חלק ומוצק. לאחר כחודשיים של טיפול בצלוליט במרבית המקרים , ניתן ללבוש בגד ים ללא היסוס וללא מבוכה.

רוצה גם? במרכז אווי דרור ישמחו להעניק לך ייעוץ ראשוני ללא עלות ואבחון מקצועי אשר בו תוכלי לקבל את מלוא המידע לגבי השינוי הצפוי לך ובאשר לתהליך עצמו.

2018-09-17T09:27:49+00:00צלוליט|