הדיאטה לא עובדת? כך מצמצמים היקפים

//הדיאטה לא עובדת? כך מצמצמים היקפים
הדיאטה לא עובדת? כך מצמצמים היקפים

כל מי שאי פעם עשה דיאטה יודע כמה זה מתסכל כאשר למרות כל ההשקעה וההקפדה על התפריט – אין תוצאות בשטח והמשקל העודף נותר לו על הגוף ללא כל שינוי. מהו הצורך בדיאטה ומהי הבעייתיות שבה, מה לעשות כשהיא לא עובדת וכיצד ניתן לצמצם את היקפי הגוף בכל זאת? כל התשובות שחיפשתם בנושא במאמר שלפניכם.

הצורך בדיאטה

פרסומות, סרטים, מגזינים, תוכניות טלוויזיה, שלטי חוצות – כל אלו מעבירים לנו את המסר שבכדי להיראות טוב עלינו להיות רזים וחטובים. רצוי לשאול את עצמנו האם הצורך לרדת במשקל וליהנות מהצרת היקפים נובע מקולות חיצוניים של החברה, או שמדובר ברצון פנימי שלנו? אם זו התשובה הראשונה, הרי שמדובר ברעש לבן שרצוי להשתיק אותו, אך אם זו התשובה השנייה עלינו לעשות כל שביכולתנו על מנת להרגיש הכי טוב שניתן עם גופנו.

מהי הבעייתיות בדיאטה וכיצד ניתן לבצע הצרת היקפים?

לשמירה על תזונה נכונה ומאוזנת והקפדה על ביצוע פעילות ספורטיבית באופן קבוע יש חשיבות מכרעת על בריאותנו ואיכות חיינו. עם זאת, לא תמיד זה מספיק על מנת שנהיה מרוצים גם ממראה גופנו. עם השנים חילוף החומרים שלנו מאט, וגופנו עובר שינויים רבים אשר לא פעם כוללים הצטברות שומן באזורים מסוימים כגון הבטן, הירכיים והזרועות – אשר לא נעלמים למרות אורח החיים הבריא. למעשה, הדרך היחידה להעלים את השומן הזה הוא באמצעות הצרת היקפים, אך רבים נרתעים מכך מאחר ורב טיפולים אלו הם פולשניים וכואבים ביותר. החדשות הטובות? כבר אפשר גם אחרת, והדרך להצרת היקפים אפקטיבית, קלה ונעימה היא בשיטה האינטגרטיבית.

רוצה להקל על עצמך ובכל זאת לראות תוצאות? כך תהנו מכל העולמות

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-22T12:00:00+02:00הצרת היקפים|