צלוליט – הגורמים ודרכי ההתמודדות

//צלוליט – הגורמים ודרכי ההתמודדות
צלוליט - הגורמים ודרכי ההתמודדות

אין ספק כי צלוליט הוא בין התופעות המטרידות ביותר, ומעטות הן הנשים אשר מצליחות להתחמק מהעניין, שכן מחקרים מראים כי כ-90 אחוז מהנשים יסבלו מכך בשלב כזה או אחר בחייהן. מהו בעצם הצלוליט, כיצד הוא נוצר והאם ניתן להעלימו באופן מוחלט מהעור? כל מה שרציתן לדעת בנושא ולא העזתן לשאול – כאן במאמר שלפניכן.

מהו הצלוליט וכיצד הוא נוצר?

הצלוליט בא לידי ביטוי בשינוי מרקם העור מחלק לגבשושי, דבר הזוכה לא פעם לכינוי "עור תפוז", אך זה רק מה שאנו יכולים לראות על פני השטח. "מאחורי הקלעים" הוא למעשה הצטברות של שומן תת עורי, אשר שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילתם של תאי השומן האלו, נדחסים התאים האחד אל השני – דבר אשר יוצר הפעלת לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, וכתוצאה מכך נגרמת התקשות של שכבת השומן והופעת הצלוליט על העור. על אף שנשים רבות סובלות מכך, משום מה עדיין מקובלת התפיסה לפיה מדובר בבעיה שהיא בלעדית לנשים בעלות עודף משקל – אך מדובר בהנחה שגויה לחלוטין, ונשים רזות סובלות מכך לא פחות. בעוד שעשויים להיות גורמים נוספים אשר תורמים להיווצרותו, הוא עלול להופיע כתוצאה מתזונה לקויה הכוללת צריכה של מזון מעובד, מחסור בכמות המים שאנו שותים, מצבי עמידה או ישיבה ממושכים ולבוש צמוד מדי (מאחר ואלו עשויים לגרום לזרימת דם לקויה), ואף בשל בעיות הורמונליות או פשוט בשל הגנטיקה שלנו.

מהי ההשפעה של התופעה וכיצד מתמודדים?

החדשות הטובות הן שמדובר בתופעה שאינה מזיקה כלל ואין לה כל השפעה בריאותית על גופכן – עם זאת, אין בכך בכדי לומר שהיא לא עלולה להשפיע על איכות חייכן. נשים רבות חשות פחות בטוחות בגופן בשל הצלוליט, ומרגישות צורך לכסות אותו בכל מחיר – גם כשהדבר אומר ללבוש מכנסיים ארוכים וחנוקים בימי הקיץ החמים, דבר אשר עשוי לשמש נגדן מאחר וכאמור, זהו אחד הגורמים להיווצרותו של הצלוליט מלכתחילה, ועלול לגרום להיווצרותו של צלוליט נוסף. מאחר ומדובר בתופעה שמפריעה לנשים רבות, הרי שישנן גישות שונות ואפשרויות טיפול שקצרה היריעה מלהכיל, אך לרובן מכנה משותף אחד – הן לא עובדות. כתוצאה מכך מסתובבות לא מעט נשים שחשות מיואשות הן מההיצע הבלתי נדלה אך הלא אפקטיבי של קרמים וטיפולים למיניהם, והן ממראה עורן וגופן.

הדרך לתוצאות? השיטה האינטגרטיבית

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-09T09:40:28+02:00צלוליט|