התשובה לסימני המתיחה

עמוד הבית / סימני מתיחה / התשובה לסימני המתיחה
התשובה לסימני המתיחה

סימני מתיחה הם בעיה אסתטית אשר מטרידה אנשים רבים, ובעיקר נשים, וגורמת, לא פעם, לתחושות אי נוחות וחוסר ביטחון בגוף. מדוע זה קורה, מה ניתן לעשות בנושא, האם ניתן להעלים אותם לחלוטין ומהו הטיפול האידיאלי לשם כך? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי במאמר שלפניכם.

הסיבות להיווצרותם של סימני המתיחה

סימני מתיחה הם למעשה פסים אדמדמים-סגולים או לבנים המופיעים על העור. כאשר נפח הגוף משתנה בצורה דרסטית, המרכיבים של רקמת העור והאחראים על חוזקו וגמישותו, הרי הם סיבי הקולגן והאלסטין, מנסים להתאים את עצמם לנפח החדש, דבר אשר יוצר קרע או שבר בשכבת העור הפנימית, כאשר הביטוי החיצוני של תהליך זה הוא סימני מתיחה. בעוד שהם נפוצים במיוחד באזור הבטן והירכיים, הם בהחלט עשויים להופיע גם בחזה ובזרועות. הסיבות להופעתם הן לרב כתוצאה מהריון או מקפיצות משמעותיות במשקל, אך הם עשויים להיגרם גם אצל אנשים צעירים בשל נטייה גנטית או בשל שינויים הורמונליים.

מדוע הם מהווים בעיה?

על אף שאין לסימני המתיחה כל השפעה בריאותית, כך שהם אינם מהווים סיבה לחשש, הרי שעלולות להיות להם השלכות נפשיות. רבים רואים בהם, כאמור, בעיה אסתטית ובוחרים להסתיר אותם בכל מחיר, גם אם משמעות הדבר היא הימנעות מהליכה לים, למשל, או חמור מכך – הימנעות מבגדים קצרים בימי הקיץ החמים, דבר אשר עלול להיות מתסכל מאוד עבור הסובלים מכך. דבר נוסף שעלול להיות מתסכל עבורם, הוא העובדה כי השוק מוצף בפתרונות המבטיחים להעלים את הסימנים, אך בפועל אינם יעילים כלל – מה שגורם לעוגמת נפש רבה.

מהו הטיפול האידיאלי בסימני מתיחה? טוב ששאלתם!

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-21T13:43:12+02:00סימני מתיחה|