ככה נפטרים מצלוליט

//ככה נפטרים מצלוליט
ככה נפטרים מצלוליט

מאחר והצלוליט הוא תופעה מאוד לא אסתטית, אין זה מפתיע כי נשים רבות חשות חוסר ביטחון לנוכח הופעתו על גופן, וכי אפשרויות העלמתו מן העור הן נושא מדובר ביותר. אז מהו בעצם הצלוליט, מה גורם לו להיווצר, האם ניתן למנוע זאת מראש ושאלת השאלות – כיצד נפטרים ממנו אחת ולתמיד? כל המידע הרלוונטי נמצא במאמר שלפניכן.

כל האמת מאחורי הצלוליט

חלק מהסיבות להיווצרותו של הצלוליט נעוצות בהרגלי חיינו – חוסר בשתיית מים במידה מספקת, צריכת מזון מתועש ומעובד, מצבי עמידה או ישיבה ממושכים ואף לבוש צמוד מדי (מאחר ואלו עשויים לגרום לזרימת דם לקויה), כך שהימנעות מאלו עשויה לעכב את הופעתו. עם זאת, הצלוליט עלול להופיע גם לאור בעיות הורמונליות למיניהן, או פשוט בשל הגנטיקה שלנו – כאשר מחקרים מראים כי כ-90% מהנשים יסבלו מהתופעה בשלב כזה או אחר של חייהן. אז מהו אותו צלוליט מטריד? הצלוליט עצמו הוא המרקם הגבשושי של העור, אך מה שעומד מאחוריו הוא הצטברות של שומן תת עורי, כאשר שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. בעוד שהתופעה נוטה להיות מיוחסת לנשים בעלות עודף משקל בלבד, הרי שכפי שכבר ביססנו לא כך הדבר, והיא לחלוטין נחלת הכלל.

למה אני לא מצליחה להיפטר ממנו?

כפי שניתן להניח, כאשר ישנה בעיה כלשהי אשר מטרידה את הרב המוחלט של הנשים, הרי שרבים "יקפצו על המציאה" ויטענו שיש בידם את הפיתרון האידיאלי. חיפוש קצר ברשת יעלה כמות אדירה של תוצאות המבטיחות שמריחת קרם מסוים, תזונה כלשהי או ביצוע פעילות גופנית מסוימת יוכלו להחליק את העור הגבשושי ולהעניק לו את המראה היפה שאבד לו – אך עם זאת, רב השיטות האלו אינן יעילות. בעוד שבהחלט ניתן להרוויח מתזונה בריאה ומאוזנת ופעילות גופנית, הרי שבכוחם של אלו רק לדחות את הופעת הצלוליט, ואינם יכולים להעביר אותו. כתוצאה מכך נשים רבות מסתובבות בתחושת תסכול ועוגמת נפש קשה, ומרגישות צורך להסתיר את גופן כתוצאה מאי הנוחות שחשות מבחינה אסתטית. החדשות הטובות? יש בהחלט פיתרון, והוא פשוט משחשבתן!

הסוד להצלחה? בשתי מילים: השיטה האינטגרטיבית

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-09T09:52:44+02:00צלוליט|