האם ניתן להיפטר משומנים באזור ממוקד בגוף

//האם ניתן להיפטר משומנים באזור ממוקד בגוף
האם ניתן להיפטר משומנים באזור ממוקד בגוף

בעוד שתזונה נכונה וספורט, כבודם במקומם מונח והם ללא ספק מניבים תוצאות טובות מבחינת האסתטיקה של הגוף, החיסרון שלהם הוא העובדה כי נדרשת השקעה גדולה ולוקח זמן רב עד שניתן ליהנות מפירות העבודה הקשה הזו. בנוסף, לעיתים נותרים אזורים ספציפיים עם שומן מיותר שלא ניתן להיפטר ממנו. מכאן שאין זה מפתיע כי רבים מחפשים אחר פיתרון איכותי, פשוט וזריז יותר, אך מהי הדרך האידיאלית לעשות זאת? התשובות במאמר.

הרצון להיפטר משומנים

בעולם ששם דגש על אידיאל היופי, אין זה פלא כי אנשים רבים חשים חוסר ביטחון בגופם. יחד עם זאת, מדובר במעין מערך עדין של איזונים, שכן חשוב לזהות את ההפרדה בין חוסר ביטחון רגעי, אותו טבעי שכל אחד יחווה מדי פעם, לבין תחושת אי נוחות בעור של עצמך כדרך קבע, דבר אשר ללא ספק מצריך מחשבה ונקיטת פעולה. במידה ומדובר במצב קבוע הדורש טיפול, יש כיום מספר לא מבוטל של שיטות המאפשרות להיפטר משומנים לא רצויים, לעצב את הגוף ולחטבו.

שיטות טיפול נפוצות

  • שאיבת שומן: מדובר בפרוצדורה מוכרת ופולשנית המתבצעת תחת הרדמה מלאה.
  • הקפאת שומן: טיפול שאינו פולשני, הנעשה באמצעות מכשור הנועד לשאיבות קטנות של שומן, כאשר הטמפרטורה המינימלית אליה מגיעים בטיפול היא 8-10 מעלות צלזיוס.
  • המסת שומן בגלי רדיו: גלי הרדיו מעבירים חום לתוך הרקמה תוך כדי עיסוי, ובאמצעות כך ממיסים את החומר שבתוך תאי השומן.

החיסרון הבולט של שתי השיטות הראשונות הוא כי התוצאה המתקבלת אינה אחידה, נוצרות אי סדירויות בגוף והשומן מופיע במקום אחר. בנוסף, הטיפולים האלו כרוכים בכאבים, כאשר תוצאותיהם נראות רק לאחר 3 חודשים ומעלה. חשוב להיות מודעים לכך כי הטיפול אינו מיועד למי שיש לו עודף משקל, אלא רק כזה שיש לו שומן אשר לא הצליח להיפטר ממנו.

השיטה האינטגרטיבית – כך תעשו זאת נכון

כשזה מגיע לרצון להיפטר משומנים, השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט, מציעה את הפיתרון האולטימטיבי. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים עצמם אינם פולשניים ואינם גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. למעשה, הם נעימים, מרגיעים ובריאים, אינם כרוכים בכל כאב או מאמץ ואינם מצריכים זמן החלמה. שיטה זו מאפשרת להיפטר משומנים וליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות אחידות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות  טיפולי תחזוקה.

2019-08-05T12:12:37+03:00הרזיה|