טיפול בסימני מתיחה

/טיפול בסימני מתיחה
טיפול בסימני מתיחה2019-05-27T14:04:30+03:00

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הינם למעשה קרע תת-עורי הנגרם כתוצאה מהחלשות ומתיחה של סיבי הקולגן והאלסטין ברקמת החיבור של עור.
סימני מתיחה אינם מנת חלקן של נשים בלבד. סימני המתיחה הינם תוצר של גנטיקה, הליך השמנה והרזיה, שינויים הורמונאליים והריון. לרוב, נראים סימני המתיחה בבטן, בחזה ,באזור הגב התחתון, בצידי הישבן ובאזור בתי השחי. למעשה, זו דרכו של העור שלנו לשמור על עצמו מקריעה במהלך מתיחה הנובעת לרוב משינוי מהיר במסה באותו אזור (מתיחה בשל הריון, מתיחה בשל השמנה או פשוט גנטיקה). את סימני המתיחה קל לזהות. מדובר בפסים בצבע שונה מצבע עור הגוף. לעיתים הפסים דקים, לעיתים המראה שלהם כמראה ברק המתפצל מעצמו ולעיתים הם רחבים יותר. לא מדובר בבעיה בריאותית, אלא בבעיה אסתטית מטרידה. המראה של סימני המתיחה בולט והופך להיות בולט אף יותר כאשר צבע העור שלנו משתנה בשל שיזוף או בשל מחוסר בשיזוף.

עד כמה מפריעים לנו סימני המתיחה?

גברים ונשים חלוקים בכל הקשור לסימני המתיחה. עבור מרבית הגברים, סימני המתיחה המופיעים על גופן של נשים אחרי הריון או הרזיה נראה טבעי, חסר משמעות מיוחדת ולא מציק. נשים בדרך-כלל נוטות להיות פחות סלחניות בנוגע לסימני מתיחה, בעיקר כאשר סימני המתיחה  בולטים באזור הבטן, היריכיים והחזה. סימני המתיחה אינם מחמיאים במיוחד, ומטרידים בעיקר בחודשי הקיץ בהם בגד הים, המכנסיים הקצרים והחולצות המשוחררות לא מאפשרים להחביא אותם כמו שצריך.

טיפול בסימני מתיחה – כיצד עושים זאת?

כיצד ניתן לטפל בסימני מתיחה? חשוב לציין, כי עד היום לא נמצאה טכנולוגיה שמעלימה לגמרי את סימני המתיחה, אך ניתן לטפל בסימני המתיחה באופן טבעי לגמרי, ללא ניתוח, ולמזער למינימום האפשרי את הנראות שלהם.
במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מטפלים למעלה מעשרים שנה בתופעת סימני המתיחה המטרידה נשים וגברים.

השיטה האינטגרטיבית במרכז אווי דרור

השיטה האינטגרטיבית מאפשרת טיפול ייחודי שתוצאותיו ניתנות לניבוי. על מה מדובר? מכיוון שלכל אחד ואחת יש סוג עור ייחודי, בעל גוון ייחודי, גם סימני המתיחה נראים אחרת על כל אחד ואחת. לפיכך, כל טיפול בסימני מתיחה מתחיל באבחון אשר במהלכו בוחנים תמונות של מטופלים ומטופלות בעלי עור דומה, ובודקים כמה טיפולים נדרשו למזעור סימני המתיחה בכל אחד מהמקרים. חשוב להדגיש: סימני מתיחה אינם נעלמים! בהחלט ניתן למזער את רוחבם ולטשטש את עוצמתם, אך לעולם אי אפשר יהיה להעלים אותם כליל.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא