סימני מתיחה לאחר לידה

//סימני מתיחה לאחר לידה
סימני מתיחה לאחר לידה

לידה היא אירוע דרמטי עבור האישה ומטבע הדברים יש לו השפעה על מבנה הגוף ומראה העור. בין היתר, לידה מתאפיינת בהשארת סימני מתיחה שמשותפים לנשים בטווח רחב של גילאים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הסיכוי להופעת סימני מתיחה לאחר לידה לא קשור בהכרח למספר הריונות קודמים והוא אכן מושפע מגנטיקה, אורח חיים, מצב בריאותי וכן הלאה.

הדבר החשוב ביותר שאותו כדאי לנשים לאחר לידה לזכור הוא שאין נכון להיום טכנולוגיה שמעלימה לגמרי את סימני המתיחה. הסימנים נוצרים כתוצאה מהיחלשות ומתיחה של סיבי הקולגן והאלסטין, הם מבטאים קרע תת עורי ואפשר לזהות אותם בעזרת צבע ששונה מגוון הגוף. עם זאת, אפשר בהחלט לטפל בסימני המתיחה באופן טבעי ולמזער למינימום את הנוכחות שלהם.

יתרונות השיטה האינטגרטיבית עבור נשים אחרי לידה

השיטה האינטגרטיבית שבה בכל פגישה מתקיימים שני טיפולים שונים על מנת לצמצם את הנוכחות של סימני מתיחה מתאימה מאוד לנשים אחרי לידה. קודם כל, היא אינה פולשנית, לא מסוכנת ולא כואבת. השיטה האינטגרטיבית מאפשרת לנשים אחרי לידה לחזור לשגרה מלאה בתוך זמן קצר ולטפל בתינוק בלי עוגמת נפש מיותרת.

שנית, השיטה האינטגרטיבית מומלצת עבור סימני מתיחה לאחר לידה גם בזכות התוצאות שלה. זו שיטה ניתן לראות תוצאות מעולות כגון שיפור מטבולי, פירוק מצבורי שומן תת עורי וכמובן כיווץ וחידוש סביבי הקולגן כדי להקנות גמישות וחוזק לעור.

כפי שאפשר להבין, בגישה האינטגרטיבית שבה מטפלים בסימני מתיחה בטכנולוגיה של עיסוי תרמי יחד עם טכנולוגיה של ויברציה אנדרמית לא משתמשים בכימיקלים. מבחינת נשים אחרי לידה מדובר ביתרון עצום, כי המשמעות היא שהן יכולות להמשיך בחיים הרגילים ,לאחר סיום ההנקה – ובאופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים שלהן. כמו כן, במידת הצורך ניתן להשלים את הטיפול עם מוצרים ייחודיים ובאופן טבעי לחלוטין.

מגיע לך עור צעיר ובריא יותר

במרכז אווי דרור גאים להציע את השיטה האינטגרטיבית לטיפולי בסימני מתיחה עבור נשים בגילאים שונים וגם אחרי לידה. אנו מבינים את הרגישות של הנושא ואת התקופה הסוערת סביבך, לכן מעמידים לרשותך את הציוד והמכשור המתקדמים ביותר.

בעזרת הגישה האינטגרטיבית ניתן להפוך את עורך בכל האזור המטופל לגמיש, צעיר ובריא בהשוואה לעבר. אנו נשמח להתאים עבורך טיפול ספציפי וכל אחד מהנציגים שלנו עומד לרשותך עם תשובות כנות ומלאות למגוון שאלות הנוגעות בנושא סימני מתיחה לאחר לידה.

2019-08-05T11:57:26+03:00סימני מתיחה|