סימני מתיחה לאחר הריון ודיאטה

//סימני מתיחה לאחר הריון ודיאטה
סימני מתיחה לאחר הריון ודיאטה

רבות מאיתנו מכירות את התופעה בה העור החלק והיפה שלנו נהיה לפתע "מפוספס". בין אם הופיעו סימני מתיחה לאחר הריון או לאחר דיאטה – אין ספק כי הם בגדר פולש בלתי רצוי על גופנו. מהם בעצם אותם סימני מתיחה, מה גורם להם להופיע, האם ניתן למנוע זאת וחשוב מכך – האם ניתן להעלים אותם? כל התשובות לכך במאמר שלפניכן.

מהם סימני מתיחה וכיצד הם נוצרים?

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, והוא בנוי משכבות הגנה המורכבות מרקמות. כאשר נפח הגוף משתנה בצורה משמעותית, סיבי הקולגן והאלסטין, אשר מרכיבים את רקמת החיבור ואחראים על חוזקו וגמישותו של העור, מנסים להתאים את עצמם לנפח החדש, וכתוצאה מכך עלול להיווצר קרע ברקמת החיבור, מה שיוצר את סימני המתיחה. הסימנים עצמם הם אותם פסים אדמדמים-סגולים או לבנים המופיעים באזור מסוים, כאשר לרב מדובר באזורי הבטן, ירכיים, חזה וזרועות. סימני מתיחה לאחר הריון או עלייה / ירידה במשקל הם נפוצים ביותר, אך הם עלולים להופיע גם בשל שינויים הורמונליים או נטייה גנטית.

האם ניתן למנוע סימני מתיחה לאחר הריון?

התשובה האמיתית והמצערת היא לא, לא ניתן למנוע סימני מתיחה לאחר הריון באופן ודאי, זאת משום שהופעתם תלויה גם בגורמים שאינם בידינו, כמו, כאמור, השינויים ההורמונליים שחווה האישה והנטייה הגנטית שלה לכך, כמו גם קצב עלייתה במשקל (דבר אשר משתנה מאישה לאישה). עם זאת, אין בכך בכדי לומר שאין מה לעשות בנדון! מאחר ומידת הלחות של העור משפיעה מאוד גם היא על הופעת הסימנים, הקפדה על מריחה קבועה לאורך כל ההריון של קרמים המועשרים בויטמין E, כאשר המומלץ ביותר שבהם הוא קרם נבט חיטה, בהחלט עשויה לסייע במניעתם. החדשות הטובות הן שגם במידה והופיעו הסימנים, בהחלט ניתן לטפל בהם – ויפה שעה אחת קודם, שכן ככל שהטיפול נעשה בסמוך יותר לזמן הופעתם, כך הוא אפקטיבי יותר.

את רוצה להעלים את סימני המתיחה? זאת הדרך

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-14T12:22:40+02:00סימני מתיחה|