העלמת סימני מתיחה

//העלמת סימני מתיחה
העלמת סימני מתיחה

אנשים רבים מגלים סימני מתיחה בשלב מסוים של החיים. סימני מתיחה יכולים להיגרם כתוצאה מתהליך של הריון ולידה, השמנה וירידה משמעותיים במשקל , שינויים הורמונאליים בגיל ההתבגרות מלווים בדרך כלל בצמיחה מהירה לגובה. לא אחת מדובר בסימנים בולטים מאוד שמופיעים על פני אזורים נרחבים כמו על פני האגן, הישבן, הירכיים , גב תחתון וזרועות. במקרים אחרים סימני המתיחה יופיעו רק באזורים מצומצמים על פני העור. עניין של גנטיקה.

סימני מתיחה כשמם כן הם, סימנים חיצוניים המופיעים על פני העור ונראים כמו עור שמתחו אותו יתר על המידה והופיעו בו קרעים (סימני מתיחה). אלה הם אכן קרעים הנראים על פני העור ונוצרו למעשה בשכבת הביניים , רקמת החיבור של העור. הם מייצרים מראה לא אסתטי שמגביל לא אחת את אופן הלבוש בהתאם לאזורים בהם הם מופיעים.

סימני המתיחה מופיעים בדרך כלל לאחר תהליך של ירידה במשקל או לאחר תקופה של היריון בה עור הבטן נמתח והופך לרפה לאחר הלידה. אותם סימני מתיחה לא אסתטיים יכולים להישאר על גבי הבטן או על כל חלק אחר בגוף גם אם יחולו שינויים נוספים במשקל.

אחת ולתמיד – העלמת סימני מתיחה אפשרית?

אחת ולתמיד כדאי לדעת, כי עד כתיבת שורות אלה טרם נמצאה שיטת טיפול או מוצר קוסמטי כלשהו אשר ביכולתו להעלים לחלוטין סימני מתיחה. אך בהחלט ניתן לייצר שיפור משמעותי במראה שלהם. במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית ניתן לצמצם ולמזער סימני מתיחה ולעיתים אף להעלים חלק מהם. זה תלוי בעיקר בגנטיקה של המטופל או המטופלת ובטריות הסימנים . ככל שהסימנים ישנים יותר, קשה יותר לחולל בהם שינוי. הטיפולים במרכז אינם פולשניים ואינם כואבים וביכולתם לייצר שיפור ושינוי משמעותי ולהגיע למצב של הפחתת סימני מתיחה בצורה משמעותית.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מאפשר ללקוחותיו לקבל את חווית הטיפול הטובה והמתקדמת ביותר וליהנות משינוי במראה העור ללא סכין המנתחים וללא שום התערבות כירורגית.

המכשור המתקדם בו מחזיק המרכז מציע טיפול חיצוני ולא פולשני שאינו כרוך בכאבים ואינו דורש תקופת החלמה ובת בבת מצליח לייצר שינוי הולם ונראה לעין.

גם כשמדובר בסימני מתיחה או כל טיפול אחר בו מתמחים במרכז אווי דרור, צעד ראשון הוא פגישת אבחון הניתן חינם. בפגישה זו המאבחנת תדע לומר באם ה"בעיה" לשמה הגעת היא ברת טיפול ואם כן יעשה גם תאום ציפיות מדוקדק.

2018-09-17T09:17:00+03:00סימני מתיחה|