מיצוק העור

מיצוק העור

מיצוק עור הגוף במרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור

עור גופנו, ממש כמו איכות הראייה שלנו, משתנה עם השנים. הגמישות שלו משתנה, העור הופך להיות רפוי יותר, דק יותר ויותר יבש. תחושת המגע בו אינה כפי שהכרנו כשהיינו צעירים. לעור גופנו חשיבות רבה כמגן ראשי על בריאותנו. למעשה, העור שלנו מהווה מעין "כיפת ברזל" החוסמת ומונעת כניסת חיידקים ובקטריות לגופנו. מערכת החיסון הטבעית שלנו תלויה רבות באיכות העור המגן עלינו. לא פלא אם כך שעור גופנו מזדקן. החשיפה הקבועה לנזקי מזג האוויר, העובדה שכל פגיעה פיזית בנו פוגשת בעור, זיהום אוויר, שימוש בחומרי ניקוי והדברה – לכל אלה השפעה מיידית על עור. הזדקנות העור הינה תהליך טבעי לגמרי שכל אחד מאתנו חווה במהלך חייו. בנוסף ישנם חלקם גנטיים הקשורים בטיב העור והליך ההזדקנות שלו. התהליך קשור  לשכבות התומכות המכילות את סיבי הקולגן והאלסטין, סיבים המקנים לעור את חוזקו וגמישותו. רמת החומצה ההיאלורונית בעור חומר חשוב האחראי בין השאר על רמת הלחות או היובש בעור ואל נשכח את שכבת השומן האחראית בעיקר על עובי העור. לשמחתנו, לרוב לא מדובר על תהליך בלתי הפיך. את עור הגוף ניתן בהחלט למצק . מיצוק העור מחזיר לעור את האלסטיות, את המראה המוצק והחלק שלו, את נעוריו.

טיפול ייחודי למיצוק העור

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית משלבים בטיפול הייחודי טכנולוגיה מתקדמת יחד עם תכנית מובנית וקפדנית לטיפול במוצרים שפותחו והורכבו ספציפית למטרה זו. המלצות לתזונה המועדפת ישלימו את האינטגרטיביות של התכנית כולה.

לכל אזור בגופנו צורך שונה בטיפול זאת בשל העובדה שכל אזור "סבל מטראומה" שונה: עור הבטן לרוב עבר מתיחה (לידה/השמנה) ועור הפנים עבר חשיפה גבוהה לשמש. לכן למעשה עור פנינו אינו דומה לעור זרועות הידיים, ועור הזרוע אינו דומה לעור הירכיים. אמנם, ישנם מאפיינים זהים, אך כל אזור מחייב טיפול ייחודי על מנת להגיע למיצוק מקסימאלי ולמראה מושלם, בהתאם לתגובה האישית של כל אחת ואחד.

רואים תוצאות

לפיכך, לפני הטיפול יש לעבור הליך אבחון. לזהות את המקומות הדורשים טיפול, להראות את התוצאות שניתן להגיע אליהן עוד לפני תחילת הטיפול ולקבל החלטה משותפת בנוגע למשך והליך הטיפול הנדרש. תוצאות הטיפול במיצוק העור מרשימות כבר בטיפול הרביעי לערך. מרקם העור משתנה, גמישות העור משתנה. גוון העור מקבל חיות מחדש, העור הופך להיות מתוח יותר, ממוצק יותר ובריא הרבה יותר.