טיפולים למיצוק העור

//טיפולים למיצוק העור
טיפולים למיצוק העור

כל אישה, בכל גיל שואפת לעור חלק ומוצק. בגיל צעיר, בדרך כלל העור חלק וגמיש מטבעו אך עם הזמן ועם השינויים החלים במהלך השנים העור יאבד מגמישותו, מוצקותו וברק הנעורים המאפיין את הגיל הצעיר.

מה הן הסיבות לרפיון העור?

הסיבה הנפוצה ביותר היא שינוי נפח ומשקל הגוף. העור שלנו הוא האיבר הגדול ביותר בגוף ותפקידו  קודם כל ,להגן על האברים הפנמיים ולהגן מפני חדירת חומרים זרים ובלתי רצויים לגוף. העור מורכב ממספר שכבות. בשכבת הדרמיס שהיא גם השכבה התומכת, נמצאת רקמה צפופה ועשירה בסיבי קולגן ואלסטין הבנויים כמו רשת. הרשת הזאת מקנה לעור את צורתה, מעניקה לה את חוזקה וגמישותה. למשל כשאנחנו מכופפים ברך או מרפק, העור שלנו לא נקרע. הרשת הגמישה של סיבי הקולגן והאלסטין מאפשרים לעור להימתח ולהתכווץ בהתאם לתנועות השריר, ללא כאב וללא נזק. שינויים קיצונים בנפח הגוף פוגעים בגמישות העור. כמו למשל השמנה וירידה במשקל, הריון ולידה. בנוסף לכך ככל שמתבגרים גם העור , כמו אברים אחרים בגוף, מאבד מגמישותו והחיוניות שלו. כמו כן קרינת השמש פוגעת אף היא בגמישות העור על ידי הרס של סיבי הקולגן והאלסטין. הפחתה בגמישות העור היא חלק מחיינו אך בהחלט ניתן לטפל ולשפר.

 מיצוק העור – חלום שמתגשם!

מיצוק העור הוא חלום של נשים רבות שרוצות גוף חטוב ומוצק. העובדה שאנו חוות שינויים במשקל הגוף, בין אם ירידות מדיאטות או השמנות מאכילה או מהריונות, מייצרת לנו שינויים משמעותיים במראה העור. אותה רקמת חיבור הנמתחת מעבר ליכולתה לא תחזור להתכווץ לחלקות בה התאפיינה טרם המתיחה. כלומר העור יתחיל להיות רפוי.

תהליך של מיצוק העור מוצע במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית על ידי שימוש במכשור בטכנולוגיה מתקדמת. כבר למעלה משני עשורים מתבצעים כאן טיפולים בשיטה האינטגרטיבית. תהליך טיפולי שאינו פולשני או ניתוחי ואינו דורש זמן החלמה . תהליך שהוא נעים , אנרגטי והתוצאות מורגשות ונראות לעין כבר לאחר מספר של טיפולים בודדים. הטכנולוגיה של המכשור בו מתבצעים הטיפולים, החומרים הנלווים בשיטה האינטגרטיבית גורמים לשיפור מטבולי והתחדשות סיבי הקולגן בעור. התוצאה תהיה: גוף יותר אסוף, עור יותר חלק ומוצק, עור יותר רך וחלק למגע ובגוון יותר אחיד למראה. במילה אחת: הצערת העור.

במרכז אווי דרור לפני כל תהליך טיפולי, הלקוחה מוזמנת לפגישת אבחון. בפגישה זו המאבחנת תאבחן את המצב ההתחלתי, תעשה תאום ציפיות מול כל אחת ורק לאחר מכן תתאים את סדרת הטיפולים ההולמת ביותר.