הצרת היקפים – להיפטר מהשומן בקלות ובמהירות

//הצרת היקפים – להיפטר מהשומן בקלות ובמהירות
הצרת היקפים - להיפטר מהשומן בקלות ובמהירות

התחושה שהדיאטה לא עובדת, שהגוף "תקוע" במשקלו ובצורתו הרחבה, ושהדמות הנשקפת מולנו במראה אינה קוסמת לנו היא תחושה המוכרת היטב בקרב אנשים רבים – אבל כיום כבר אין סיבה להתפשר על המציאות הזו! כיצד ניתן לבצע הצרת היקפים בצורה קלה, מהירה ולא פולשנית? בדיוק לשם כך אנחנו כאן – כל המידע במאמר.

הצורך בהצרת היקפים

אין ספק כי העולם המודרני שם דגש רב על אידיאל היופי והאסתטיקה, וכי הדבר עשוי לגרום לרבים לחוש שאינם עומדים בסטנדרטים שאלו מציבים. בעוד שתחושת חוסר ביטחון חולפת היא הגיונית, ונדיר למצוא אדם אשר אינו חווה אותה לפרקים, הרי שהיא מתחילה להוות בעיה של ממש כאשר היא הופכת להיות מצב קבוע. כלומר, בעוד שבעיות אסתטיות כאלו ואחרות אינן בהכרח מהוות בעיה בריאותית, הרי שאם הן משפיעות על מצבו הנפשי של האדם, אז הן הופכות למצב שיש לטפל בו, ויפה שעה אחת קודם. אדם אשר אינו מרגיש בנוח בגופו ואף מתבייש בו, סביר שרמת איכות חייו תהיה ירודה, שכן חוסר הביטחון עלול לנהל אותו ולגרום לו להימנע ממפגשים ומקומות בהזדמנויות רבות.

ממה רצוי להימנע?

בעוד שניתוחים, כגון ניתוח שאיבת שומן, הן אכן אפשרות אפקטיבית – הם כרוכים בהוצאה כספית ניכרת, ובל נשכח שמדובר בהליך פולשני שכולל כאבים עזים וזמן החלמה ממושך. כאשר מחפשים פיתרון קל יותר, הרי שאם בעבר האמונה הרווחת הייתה שלכרוך ניילון נצמד מסייע להצרת היקפים, כיום השוק רווי באפשרויות שכל חיפוש אינטרנטי יעלה, אשר כל אחת מהן מבטיחה עולם ומלואו, אך מעט מאוד מהן באמת מקיימות. החל מחומרים למריחה, כמו ג'ל, ועד לתרגילי חיטוב אשר דורשים השקעה רבה – התוצאות יהיו מינוריות במקרה הטוב, כאלו שניתן להבחין בהן רק בזכוכית מגדלת, ובסופו של דבר רק יעצימו את תחושות התסכול וחוסר הביטחון, ויגרמו לעגמת נפש רבה.

הצרת היקפים – הדרך האידיאלית

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב בכלל, ובהצרת היקפים בפרט. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מוכיחה כי אין כיום כל סיבה לסבול עבור היופי, מאחר והטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, היא מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

 

2019-11-17T14:20:40+02:00הצרת היקפים|