ריצה וצלוליטיס

//ריצה וצלוליטיס
ריצה וצלוליטיס

צלוליט ולא צלוליטיס כפי שמכנים זאת בטעות הוא תופעה אשר מופיעה אצל נשים, ובעוד שהוא מיוחס לנשים בעלות עודף משקל, הרי שלא כך הדבר. מחקרים מראים כי נשים עתידות לפתח צלוליט בשלב כזה או אחר בחייהן, וכי אין הדבר קשור להשמנה. מהו בעצם הצלוליט, האם ניתן להעלים אותו באמצעות פעילות ספורטיבית כגון ריצה ומה חשוב לדעת בנושא? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי במאמר שלפניכם.

מהו צלוליטיס ומהם הגורמים להיווצרותו?

צלוליטיס הוא למעשה הצטברות שומן תת עורי אשר זרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא אינה טובה דיו. שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. ישנם גורמים רבים להיווצרותו – גנטיקה, בעיה הורמונלית, תזונה לקויה של מזונות מעובדים, שתיית מים לא מספקת ואורח החיים המודרני הכולל לא פעם הליכה בעקבים גבוהים ובבגדים צמודים מדי, כמו גם מצבי ישיבה או עמידה ממושכים הגורמים לזרימת דם לקויה.

האם פעילות גופנית תעביר אותו?

ובכן, התשובה הקצרה היא לא. בעוד שתזונה נכונה והקפדה על פעילות גופנית טובות לבריאות הכללית ולאיכות החיים, אין בכוחן להעביר את הצלוליטיס ולהשיב לעור את מרקמו החלק והיפה. מאחר ומדובר בנושא אשר מטריד נשים רבות, אין זה מפתיע כי נדמה שהאפשרויות המוצעות הן בלתי מוגבלות, וחיפוש אינטרנטי יעלה מגוון של תרגילי חיטוב המתחייבים להעלים את מרקם ה"תפוז", כפי שנוהגים לכנות את הצלוליט – אך גם התמדה עיקשת בהם לא תחליק את עורכם, וחשוב לדעת זאת מראש על מנת להימנע מאכזבות ועגמת נפש.

הדרך לעור חלק ללא פשרות

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליטיס וחיטוב בכלל. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות  מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

 

2019-12-04T09:26:51+02:00צלוליט|