הפחתת צלוליט לנשים

עמוד הבית / צלוליט / הפחתת צלוליט לנשים
הפחתת צלוליט לנשים

אסתטיקה ויופי הם שני נושאים עיקריים שמטרידים נשים רבות בעידן המודרני.

חלום הגוף החטוב וסטנדרט היופי המושלם תופס נפח משמעותי בחיים של מרבית האנשים סביבנו ומהווה חומר עבודה עיקרי לחברות הטכנולוגיה שעובדות יומם וליל כדי לפתח את השיטות הטובות ביותר ליופי ואסתטיקה.

מציעים מגוון רחב של טיפולים לנשים כאשר כולם נסובים סביב אסתטיקה ויופי של הדור החדש. מודלים ליופי צצים לפנינו בסרטים , במגזינים, ובאינטרנט. הדור הצעיר מבולבל והרבה יותר מוקדם מבעבר , נערות צעירות לפעמים צעירות מדי מבקשות להיכנס ל"מעגל התיקונים הפיזיולוגים". אם זה ניתוח אף, הגדלת שדיים, הסרת שיער הגוף, טיפול בצלוליט ומשטר הרזיה קשוח. לסביבה הקרובה, משפחה, חברים ולמערכת החינוך השפעה מכרעת על דימוי הגוף שלנו מגיל צעיר ועד בכלל.

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מטפלים רק לאחר קבלת המחזור החודשי ולא לפני. כאן עושים שימוש בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר אך בלתי פולשניות כדי לאפשר לכל לקוחה להשיג את התוצאות הטובות ביותר לפי גילה ונתוניה האישיים.

הפחתת צלוליט

תאי השומן התת עוריים, נצברים לא אחת בצורה לא אסתטית בשל סיבי קולגן מכווצים ונוזלים עם רעלנים הנלכדים באזור זה ויוצרים מראה בלתי אסתטי של עור גלי שדומה לקליפה של תפוז ותופעה זו מוכרת בשם: צלוליט.

תופעת הצלוליט נפוצה בעיקר בקרב נשים והיא מייצרת חוסר ביטחון ואי נוחות בחשיפת האזורים בהם הצלוליט קיים. טיפול בצלוליט במרכז של אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית נעשית על ידי מכשור מיוחד ומתקדם הגורם לעצירת התפשטות הצלוליט, הפחתה של הצלוליט בהתאם לתגובה האישית של כל מטופלת ושיפור משמעותי במראה העור.

הצרת היקפים

מבנה הגוף שלנו הוא אכן מולד וקשה לשנותו בדרכים סטנדרטיות, אך תודות למכשור הטכנולוגי בו עושים שימוש במרכז של אווי דרור לטיפול בצלוליט, ניתן לייצר שינוי של ממש במראה של מבנה הגוף.

פיסול ועיצוב הגוף הוא אפשרי. כבר בפגישת האבחון הראשונית תוכל המאבחנת לעמוד על התוצאות הצפויות לכם ועל התהליך אותו אתם עתידים לעבור ובמקביל, לבנות עבורכם תכנית טיפולים שתהלום את צורכי הגוף שלכם עבור הצרת היקפים.

עוד טיפולים לנשים

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מציע מלבד הטיפול בצלוליט שזו התמחותו העיקרית, עוד שלל טיפולים אסתטיים לנשים, כמו טיפולים להפחתה במשקל, טיפולי פנים מתקדמים ועוד שלל פתרונות מתחום היופי והאסתטיקה.

כל הטיפולים במרכז לטיפול בצלוליט אינם פולשניים ואינם כרוכים בכאב כלשהו, הטיפולים כולם מתקדמים ומביאים לשינוי של ממש הנראה לעין.

2018-09-17T09:41:41+00:00צלוליט|