תכנית לדיאטה נכונה

עמוד הבית / הרזיה / תכנית לדיאטה נכונה

תכנית לדיאטה נכונה

רוצים להוריד ממשקל הגוף? נמאס לכם לקבל תכנית דיאטה דרך האינטרנט או דרך דיאטנית ולגלות שהיא לא מציאותית ושהיא מתאימה בכמויות לילד בן חמש?

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית הנו מרכז אשר מתמחה בטיפולים אסתטיים מתקדמים המתבצעים כולם ללא התערבות של סכין מנתחים. כל הטיפולים הנם חיצוניים ומאפשרים את השגת השינוי המבוקש ללא שום התערבות פולשנית. שיטת העבודה היא אינטגרטיבית. לצד טיפולים לא פולשניים ולא כואבים המניבים תוצאות מעולות כבר למעלה משני עשורים, תקבלו ייעוץ תזונתי הגיוני שמטרתו גם ירידה במשקל וגם שמירה על מראה אסתטי ועור חלק.

הפחתה ממשקל הגוף, על פי הראייה שלנו היא תהליך משולב. שילוב של תזונה מאוזנת וטיפולים מתקדמים תביא לירידה במסת הגוף, לחיטוב הגוף, למיצוק העור ולהורדה באחוזי הצלוליט הנראים על פני העור ולהצרת היקפים.

תוכנית דיאטה אינה חייבת להיות מורכבת ממזונות לא טעימים בכמויות לא משביעות ובשעות לא שגרתיות. תוכנית תזונה מאוזנת לאורח חיים בריא יותר יכולה היות מורכבת ממזונות מגוונים ומגמישות בכמויות ובשעות האכילה. אחד מהרגלי הדיאטה עליהם שמים דגש אצלנו, היא אכילה כל שלוש שעות של מנת מזון קטנה על מנת לשמור על חילוף חומרים תקין ולמנוע סטרס. הרגל זה יעיל ביותר לירידה במשקל ולשמירה על רמת אנרגיה טובה במהלך היום.

רוצים תוכנית דיאטה שתתאים לאורח החיים שלכם? רוצים תוכנית שתהיה הגיונית אל מול כמויות האוכל וסוג המזונות שאתם רגילים לאכול?
אכן ניתן לבנות תוכניות המשלבות טיפולים אסתטיים ומשלבות בתוכן גמישות רבה מבחינת סוג המזונות וכמות המזון המותר לאכילה. תכניות טובות שאמורות להחזיק מעמד לטווח ארוך צריכות להיות גמישות ועליהן להשתלב בצורה אידאלית באורח החיים של האדם.

מרכז אווי דרור מתמחה בכל תחומי האסתטיקה ,עיצוב וחיטוב הגוף. צוות המרכז מכיר בשונות הבינאישית ובסגנונות החיים השונים של כל אדם ומתוך כך מגיעה הראייה הגמישה והמכילה שמאפשרת לכל אדם, באשר הוא ובאשר סגנון חייו, לקבל את המענה ההולם והמתאים לו ביותר כדי שיוכל לעבור תהליך קל ומוצלח.

מרכז אווי דרור מציע פגישת אבחון וייעוץ ראשונית חינם בה תקבלו את מלוא המידע לו תזדקקו. מאבחנת מקצועית תאבחן אתכם ותציג בפניכם את שלל האפשרויות המתאימות כדי לייצר לכם את התוצאה הטובה ביותר בהתאם לנתונים האישיים שלכם ובהקפדה על תיאום ציפיות.

צוות המרכז ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר מתוך אמונה שהלקוח הוא ליבת העסק ולכן אצלנו, משקיעים בלקוחות.

2018-09-16T14:41:36+02:00הצרת היקפים, הרזיה|