טיפול בסימני הריון

//טיפול בסימני הריון
טיפול בסימני הריון

במהלך הריון, עובר הגוף שלך שינויים רבים אשר יכולים להשאיר את חותמם גם לאחר הלידה. סימני הריון הם מהתופעות הנפוצות ביותר בקרב נשים בכלל – ונשים רזות בפרט. סימני המתיחה נגרמים עקב המתיחה הדרסטית של העור במהלך ההיריון ומופיעים בעיקר בירכיים, בחזה ובבטן. עם סיום ההיריון, מאבד העור חלק נכבד מן האלסטיות שלו ומסיבי הקולגן והאלסטין כאשר מחסור זה מוביל להיווצרותם ולהישארותם של סימני הריון.

אמנם ניתן לצמצם את האפשרות להופעת סימני הריון בעזרת מריחת שמנים אשר מעשירים את העור במינרלים ושומרים עליו, אולם קשה מאוד למנוע את הופעת סימני ההיריון לחלוטין.

סימנים מוקדמים להיווצרותם של סימני הריון

קשה לדעת האם והיכן ייווצרו סימני מתיחה, אך כדאי להתחיל במניעה. מתחיל ההריון. במהלך ההיריון סימני המתיחה נראים וורודים ומבריקים והם עשויים לגרד וגם אם לא נתקלת בסימנים אלו, בכל מקרה מומלץ למרוח שמנים מתאימים כדי להכין את העור שלך ללידה.

שמנים שניתן למרוח להקטנת סימני הריון

שמן אובליפיחה אשר מכיל אומגה 3,6,9, כמו גם יטמין E, המסייע לשיקום העור על ידי עידוד בניית הרקמה.
שמן אבוקדו אשר מכיל וויטמין E ולציטין השומר על העור ומזין אותו.שמן שומשום אשר מזין את העור ושומר על לחות באופן מוצלח.

ניתן להשתמש בשמנים גם לאחר הלידה כדי לצמצם את נזקי ההיריון. לקראת רכישה של כל שמן או קרם מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע אשר יאשרו עבורך שהמוצר מתאים לעור שלך ויעזרו לך להימנע מסימני הריון.

האם ניתן לתקן סימני הריון ללא ניתוח?

כאמור, לא ניתן להעלים לחלוטין סימני הריון בפרט וסימני מתיחה בכלל, אך ניתן לשפר בצורה משמעותית את נראות העור שלך. הודות לחידושים טכנולוגיים ולשימוש בשיטות ייחודיות אשר מעודדות את התחדשות סיבי הקולגן בעור, כיום מתאפשר לכל אחת למצק ולשפר את המראה של סימני הריון אשר צצו להן. מכיוון שסימני המתיחה הם למעשה קרע או סדק בשכבות העור הפנימיות, טיפול זה מצליח לטשטש ולעיתים אף להעלים אותם.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית הוא מרכז מתקדם המתמחה בטיפולים אינטגרטיביים לחיטוב הגוף ומיצוק העור, טיפול בצלוליט וסימני מתיחה. מטופלים כאן גם נשים וגם גברים כבר למעלה משני עשורים בהצלחה הולכת וגוברת. הודות לניסיון של מעל לשני עשורים וליווי אישי של כל מטופלת ומטופל, ניתן לעזור גם לך בצמצום סימני המתיחה לאחר פגישת אבחון ותאום ציפיות.

2018-09-16T16:33:50+03:00סימני מתיחה|