הריון והעור שלך

עמוד הבית / סימני מתיחה / הריון והעור שלך
הריון והעור שלך

בעוד שתקופת ההריון עשויה להיות נפלאה, אין ספק כי היא מציבה לא מעט אתגרים ושינויים גופניים אשר עלולים להעיב על החוויה. אחד החששות הנפוצים בקרב נשים בהריון הוא מסימני מתיחה, אז אחת ולתמיד: מהם סימני מתיחה וכיצד הם נוצרים, האם ניתן למנוע אותם ושאלת השאלות – האם ניתן להעלים סימנים קיימים? כל המידע הרלוונטי בנושא מרוכז במאמר שלפניכם.

מהם סימני מתיחה וכיצד הם נוצרים?

סימני מתיחה הם למעשה פסים אדמדמים-סגולים או לבנים המופיעים על העור. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף אשר בנוי משכבות הגנה המורכבות מרקמות, אשר לכל רקמה תפקיד שונה. סיבי הקולגן והאלסטין הם המרכיבים של רקמת החיבור, הם בנויים בצורת שתי וערב והם האחראים על חוזקו וגמישותו של העור. כאשר נפח הגוף משתנה בצורה משמעותית הם מנסים להתאים את עצמם לנפחו החדש וכתוצאה מכך עלול להיווצר קרע ברקמת החיבור, דבר היוצר את סימני המתיחה. הסיבות להופעתם הן בדרך כלל כתוצאה מהריון או מתנודות קיצוניות במשקל, אך הם עלולים להיווצר גם אצל אנשים צעירים בשל נטייה גנטית או בשל שינויים הורמונליים, שכן הגנטיקה ומידת הלחות של העור משפיעים מאוד אף הם.

הבעייתיות בסימני המתיחה

בעוד שסימני המתיחה אינם מהווים בעיה בריאותית כלשהי, יש להם, לא פעם, השפעה על המצב הנפשי ועל הביטחון העצמי, דבר שעשויות להיות לו השלכות ניכרות על איכות החיים. הדבר משמעותי במיוחד כאשר מדובר בנשים בהריון או אחרי לידה, אשר לעיתים עשויות לחוש חסרות שליטה לנוכח ההתמודדות עם שינויים רבים שעובר גופן. בעוד שכמובן שישנם שינויים מבורכים שמביאה איתה ההתחלה החדשה הזו, אין ספק כי מדובר בתקופה מאוד רגישה בחייהן, וכי חוסר ביטחון ומעין תחושת זרות בגוף אינם תורמים למצב בלשון המעטה.

הפיתרון האולטימטיבי – כך תעשו זאת נכון

בתור התחלה וכאמצעי מניעה, מומלץ מאוד להשתמש במהלך ההריון בקרמים ותכשירים המכילים ויטמין E אשר מסייע לגמישות והאלסטיות של העור, כמו קרם נבט חיטה, למשל, אותו ניתן לערבב עם קרמים נוספים על מנת לטשטש את ריחו החזק. עם זאת, גם במידה ונוצרו סימני מתיחה יש בהחלט מה לעשות בעניין! השיטה האינטגרטיבית אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בסימני מתיחה. הסיבה העיקרית להיותו של הטיפול אפקטיבי היא חידוש סיבי הקולגן בעור הנעשה באמצעותה, דבר אשר יוצר שיפור משמעותי בסימנים הקיימים, שכן הופך אותם לצרים ופחות בולטים, אך גם מסיייע במניעת היווצרותם של סימנים חדשים. כמו כן, במידה ומטפלים בסימנים מיד לאחר הופעתם ניתן אף להעלימם לחלוטין. בנוסף מאפשרת השיטה אבחון פרטני המנבא מראש את אפקטיביות הטיפול, וחוזה את מידת הצלחתו. אבחון זה מאפשר למטופלים להיערך מראש לתוצאות מציאותיות, ולקבל הערכה של כמות הטיפולים שתידרש על מנת להביא את עורם למצב הטוב והאסתטי ביותר.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

 

2019-11-13T13:29:15+02:00סימני מתיחה|