מיתוסים ועובדות על צלוליטיס

//מיתוסים ועובדות על צלוליטיס
מיתוסים ועובדות על צלוליטיס

מאחר והצלוליט, המכונה לא פעם בטעות "צלוליטיס", הוא תופעה אשר מטרידה נשים רבות (כ-90% מהנשים סובלות מכך!), אין זה פלא כי ישנם אין ספור מיתוסים בנושא. אז מהו הצלוליט וכיצד הוא באמת נוצר, באיזה מיתוסים האמנו במשך שנים והגיע הזמן לשחרר אותם לדרכם ואחת ולתמיד – האם אפשר להעביר את הצלוליט? כל התשובות שחיפשתם במאמר שלפניכם.

נתחיל מכמה עובדות על הצלוליט

הצלוליט, אותו מרקם גבשושי שעל העור, עלול להופיע כתוצאה מתזונה לקויה הכוללת צריכה של מזון מעובד, מחסור בכמות המים שאנו שותים, מצבי עמידה או ישיבה ממושכים ולבוש צמוד מדי (מאחר ואלו עשויים לגרום לזרימת דם לקויה), ואף לאור בעיות הורמונליות או פשוט בשל הגנטיקה שלנו. עם זאת, חשוב להבין כי מה שעומד מאחוריו הוא הצטברות של שומן תת עורי, כאשר שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור.

מיתוסים נפוצים

  • "צלוליט הוא בעיה רק של נשים בעלות עודף משקל" – ובכן, בעוד שזאת בהחלט אמונה נוחה עבור נשים רזות, האמת היא שמדובר במיתוס מוחלט. אם, כפי שכבר ציינו, מדובר בתופעה אשר 90 אחוז מהנשים סובלות ממנה, הרי שניתן להסיק שלא לכולן יש עודף משקל. האמת היא שבעוד שהשמנה מסיבית ומהירה עשויה לתרום להופעתו, הצלוליט מופיע אצל (כמעט) כולן ללא הבדל של מסת הגוף.
  • "דיאטה עוזרת לטיפול בצלוליט" – אמנם יש כאן גרעין כלשהו של אמת, מהבחינה שתזונה נכונה עשויה לסייע בדחיית הופעתו של הצלוליט על העור, הרי שאין בכוחה להעלים צלוליט קיים. בעוד שתזונה בריאה היא תמיד רעיון טוב והגוף שלכן ללא ספק יעריך זאת, הצלוליט שלכן יוותר אדיש למאמץ.
  • "קרמים יכולים להעלים צלוליט" – כמובן, מדובר במיתוס מוחלט. בעוד שכולנו היינו שמחות אם מריחת קרם הייתה פוטרת אותנו מ"עור התפוז" המטריד את מנוחתנו, הרי שלא כך הדבר, ולרב היתרון היחיד של מריחת הקרם היא לחות טובה יותר לעורנו (ולא שיש לזלזל בלחות, אבל לא לשם כך התכנסנו).
  • "ספורט עוזר לטיפול בצלוליט" – גם כאן יש גרעין כלשהו של אמת, שכן מעבר לכך שפעילות גופנית עשויה גם היא, כמו תזונה נכונה, לדחות את הופעת הצלוליט, ברמה מסוימת הוא אף יכול לשפר את מצב הצלוליט. הבעיה העיקרית היא שהדבר מצריך השקעה רבה מאוד, והתוצאות הן מינוריות במקרה הטוב – מתכון בטוח לעוגמת נפש.

הפיתרון האמיתי – תוצאות שידהימו אתכן!

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-12T11:53:01+02:00צלוליט|