שיטות יעילות לחיטוב הישבן

/, מיצוק העור והצערתו/שיטות יעילות לחיטוב הישבן
שיטות יעילות לחיטוב הישבן

בעוד שאין ספק כי יש חשיבות גדולה בשמירה על אורח חיים בריא, וכחלק מכך הקפדה על תזונה מאוזנת וטובה, בכל זאת כאשר רוצים לחטב ולעצב את הגוף, ועל אחת כמה וכמה כאשר רוצים להעלים צלוליט – אין די בכך. מהו הצורך בחיטוב הישבן, כיצד ניתן לזכות בתוצאות האופטימליות ומה חשוב לדעת בנושא? כל התשובות לכך במאמר.

הצורך בחיטוב הישבן

במציאות של היום, בה המדיה מעבירה מסרים בלתי פוסקים על אידיאל היופי, אין זה מפתיע כי לאנשים ישנה מודעות עצמית גבוהה, וכי הם מייחסים חשיבות רבה לאסתטיקת החיטוב שלהם בכלל, ולחיטוב הישבן בפרט. כתוצאה מכך הם עשויים לחוש חוסר ביטחון לגבי המראה החיצוני שלהם, אך בעוד שחוסר ביטחון זה עשוי להיות דבר רגעי אצל אנשים מסוימים, אצל אחרים הוא עשוי להיות דבר קבוע אשר עלול לפגוע באיכות חייהם, ולגרום להם להימנע מפעילויות מסוימות, כמו למשל הליכה לים. במקרים מסוג אלו יש צורך בפתרון שיהיה בכוחו לחולל שינוי אמיתי בתחושותיו של האדם, וכתוצאה מכך גם בחייו, ויגרום לו להרגיש לחלוטין בנוח בגופו.

הטרנדים בעולם החיטוב – בואו נדבר על זה

מאחר וחיטוב הישבן הוא נושא מדובר שבשנים האחרונות העיסוק בו רק הולך וגובר, כמות הטרנדים סביבו והטיפולים הלא יעילים המוצעים למתעניינים הולכים וגוברים אף הם:

  • בעוד שפעילות גופנית היא הפתרון הטבעי והיא רצויה וחשובה מהיבטים רבים, כשזה מגיע לחיטוב הישבן מדובר על השקעה אדירה, כאשר התוצאות המתקבלות הן איטיות ומינוריות באופן יחסי.
  • ניתוח פלסטי להגדלתו וחיטובו של הישבן כולל הכנסת שתלים מסיליקון, אך מלבד העובדה שמדובר בהליך שכרוך בכאבים עזים ולוקח זמן החלמה לא מבוטל, השתלים לא פעם זזים ממקומם מה שהופך את ההליך ללא יעיל.
  • ישנן מסכות למריחה אשר מבטיחות להעניק ישבן מוצק ונטול צלוליט, אך למעשה מלבד חימום האזור לא יוצרות כל הבדל וודאי שלא שורפות שומנים או מחליקות את מרקם הישבן כמובטח.

הפתרון האיכותי לחיטוב הישבן

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, מציעה את הפתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מוכיחה שאפשר גם אחרת, כאשר הטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, היא מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-5-6 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.