טיפולי הרזיה לגברים

/, הרזיה לגברים/טיפולי הרזיה לגברים
טיפולי הרזיה לגברים

הגבר החדש, המטרוסקסואל, המטופח והמודע לעצמו, לא עושה פשרות. טיפולים לגברים מתחום האסתטיקה והיופי אינם נופלים משלל הטיפולים המוצעים לנשים ולכן נצפים יותר ויותר גברים המחפשים לעצמם את הדרך הקלה ביותר לשפר וליפות את מראה הפנים והגוף שלהם.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, מציע טיפולים לגברים על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה המאפשרת שינוי של ממש במראה הגוף.

הכרס המעיקה

אותה כרס גברית המצביעה על חוסר בריאות ושמפריעה לגברים רבים, ממש אותה כרס שכל כך קשה להם להוריד, היא זו המטופלת באופן ישיר במרכז אווי דרור.

בשיטות חדשניות ומתקדמות מאפשר צוות המרכז הורדה משמעותית של גודל הכרס תוך יצירת שינוי של ממש הנראה לעין כבר במהלך תכנית הטיפולים עצמה.

מטרת הטיפול: צמצום היקפי הבטן, מיצוק העור וירידה במשקל. מדובר בסדרה של פגישות טיפוליות המותאמת באופן אישי בפגישת אבחון מקצועית. כל מפגש ,בסדרה של טיפולי הרזיה לגברים, מורכב משני טיפולים שונים המתבצעים במכשירים שונים ומיועדים  למטרות שונות. הטיפול הראשון מתבצע באמצעות מכשיר הנראה כמו חללית אישית. במהלך הטיפול שוכבים על מיטה ארגונומית והמכשיר מבצע טיפול רב-חושי, המיועד לשריפת לקלוריות ללא מאמץ ולשיפור מטבולי. לאחר מכן, עוברים לטיפול השני אשר מטרתו "לפרק" את מצבור השומן התת-עורי בכרס ובמותניים וכן, להחליק את העור ולמצק אותו. התוצאות: ירידה של עד שתי מידות בבגדים ועור חלק ומוצק יותר. הטיפולים בשיטה האינטגרטיבית במרכז אווי דרור  מניבים תוצאות מעולות ואף משפרים את המצב הבריאותי של המטופל.

מרקם העור

מפתיע לגלות שלא מעט גברים סובלים גם הם מסימני מתיחה בעור בעיקר באזורי הבטן והמותניים. שיטת הטיפול הייחודית של המרכז לא רק גורמת לירידה בהיקפי הכרס אלא  גם למיצוק משמעותי של העור עד כדי טשטוש והעלמה של סימני מתיחה. זהו שינוי של ממש כשמדובר בטיולי הרזיה לגברים. לא עוד דיאטה כי אם טיפול פיזי משמעותי עם תוצאות נראות לעין יחד עם יעוץ תזונתי המביא לאורח חיים בריא יותר.

המכשור המתקדם בו משתמשים במרכז אווי דרור, מביא להצלחות רבות והוא מאושר לשימוש על ידי ארגוני הבריאות המובילים בעולם.

הפחתה במשקל

עבור כל אותם גברים המתקשים להשיל את הקילוגרמים העודפים ממשקל גופם, מציע המרכז טיפול אינטגרטיבי המשלב מערך תומך של תכנית תזונה מאוזנת הבנויה אישית לכל מטופל, שימוש במוצרים מיוחדים המשלימים את הטיפול במרכז, שתיית חליטת צמחים שמאיצה את חילוף החומרים וכן בסדרת טיפולים במרכז על ידי מכשור מיוחד ומתקדם שמביא לתוצאות מרשימות בהחלט.

2018-09-17T10:44:21+03:00הרזיה, הרזיה לגברים|