שיטת הטיפול האינטגרטיבית

שיטת הטיפול האינטגרטיבית

כולנו רוצים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. החדשות הטובות הן שלא חייבים לעבור טיפולים פולשניים או לסבול לשם כך. במרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית שמובילה אווי דרור, מי שנחשבת לכוהנת האסתטיקה של הפנים, הגוף והמלחמה בצלוליט, תוכלו להגיע לתוצאות מרשימות, בפרק זמן קצר יחסית וללא תופעות לוואי, מאמץ או כאב מיותר!

כבר יותר מ-25 שנה שאווי דרור חיה, נושמת ומובילה את תחום האסתטיקה. עוד בצעירותה, עבדה לצד אמה – הגב' רוז'י קראוס ז"ל, בעלת מכון קאר בכיכר המדינה.

בזמנו היה המכון "ה-מקום" לפגוש בו את כל הידוענים והסלבס של אז. טיפולי הפנים שהציעו היו בלעדיים וייחודיים, והתבססו על מפעל לייצור קוסמטיקה טבעונית הראשון מסוגו בארץ.

עם השנים נוספו גם טיפולי גוף, אווי למדה תזונה והשתלמה בארה"ב ובאירופה בפיסול הגוף, התמחתה בתחום טיפול בצלוליט, פיתחה שיטה ייחודית וכיום היא נחשבת לבעלת הידע, הניסיון והרקע הגדול ביותר בארץ בתחום האסתטיקה של הפנים והגוף.

מהי בעצם אסתטיקה אינטגרטיבית?

"אסתטיקה אינטגרטיבית היא למעשה שילוב של מספר טיפולים, פנימיים וחיצוניים, המגובים בטיפולים משלימים בבית", מסבירה אווי. "החומרים המלווים את הטיפול פותחו ייחודית להעצמת הטיפולים בקליניקה, כך שהרצף הטיפולי פועל כזרז להעצמת תוצאות הטיפול. בקליניקה אנו פועלים לפיסול וחיטוב הגוף, הצערת עור הפנים ועור הגוף, מזעור צלוליט ומיצוק העור. השילוב האינטגרטיבי הוא הסוד. העובדה שטיפול אינטגרטיבי מטפל בגוף הן מבפנים והן מבחוץ מובילה לשיפור טיפולי ניכר ולאורך זמן. מעבר לכך, באופן טבעי ההרגשה הפיזית והמנטאלית משתנה. איכות החיים משתפרת, ובכך תורמת רבות לשמירה על הערך הטיפולי. חשוב לציין שאסתטיקה אינטגרטיבית מותאמת באופן אישי לכל אדם באשר הוא שכן, לכל אחד ואחת מאתנו שנים של הרגלים, נזקים, צבירת שומנים, חשיפה לשמש וגנטיקה משלו. לכן בסיס שיטה הינו התאמה אישית לתוצאה מעשית אותה ניתן לחזות מראש".

להיות מקסימום האשה שאת יכולה להיות

אם יש דבר שאווי דרור לא מוכנה להתפשר עליו, לצד הטיפול המקצועי והיחס האישי, הוא אבחון קפדני. "אבחון הפנים הוא ממוחשב, והוא מאפשר לנו להתאים את הטיפול והמוצרים לכל אחת. גם אבחון הגוף הוא קפדני, והוא מאפשר הבנה מדויקת של מצב הגוף, תיעוד ואפשרות לראות את השיפור אונליין.

עובדתית, כ-30% ממי שמגיעות אלינו לא מתקבלות לתוכנית, מכיוון שאני לא רוצה לקבל את מי שלא אוכל להבטיח לה תוצאות. לא אקבל למשל נשים שרזו מאד ויש להן רפיון גוף גדול, וגם מי שמגיעה בגיל 55 למשל, במצב לא טוב ומבקשת להיראות כמו דוגמנית על. תיאום ציפיות הוא קריטי, וברור שתוצאות כמו שלנו לא ניתן להשיג באמצעות ספורט, דיאטה או אפילו ניתוח. אני תמיד אומרת שאין ניסים ונפלאות, אבל יש תוצאות נפלאות".

אחד הנושאים המטרידים נשים רבות הוא הצלוליט. יש מה לעשות נגדו?

"צריך שיהיה ברור שלא ניתן להעלים צלוליט באף שיטה, ומחקרים מראים שכל אישה בגיל מסוים תפתח צלוליט. הגוף שלנו מייצר צלוליט כתוצאה מגנטיקה ומרכיבים שונים באורח החיים המודרני שלא תמיד יש דרך להתחמק מהם. יחד עם זאת, אפשר בהחלט, לאחר אבחון קפדני ובאמצעות תוכנית טיפול מתאימה, לקבל גוף אסוף יותר, עור חלק ומוצק יותר ופחות צלוליט".

"לעיתים השיפור כה גדול שלא רואים כבר את הצלוליט למרות שהגוף ממשיך לייצר. אנו מציעים סדרה של פגישות טיפוליות, הכוללות טיפולים במכשירים בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים ייחודיים. בכל פגישה מתבצעים שני טיפולים שונים:

הטיפול הראשון: מיועד לשיפור מטבולי וכתוצאה מכך עוזר בהפחתת משקל ובפינוי רעלים.

הטיפול השני: נעשה במכשיר אחר העובד על עקרון של ויברציה אנדרמית, "מפרק" מצבורי שומן תת עורי וצלוליט, מגמיש את העור וממשיך תהליך של פינוי רעלים.

השילוב מעודד התחדשות סיבי קולגן, שמקנים חוזק ואלסטיות לעור. והכל- ללא כאב, בלי קרינה וללא פרוצדורות פולשניות.

בניגוד למה שאמרו לנו פעם, אני מאמינה שלא צריך לסבול בשביל היופי, להפך- התחושה נעימה, חלה התרגעות והפגת מתחים בטיפולים, ויוצאים עם הרגשה טובה, אנרגיות מחודשות וחיוך גדול".

אחרי כל כך הרבה שנים בתחום, מה מניע אותך?

"המנוע הוא להגשים כמה שיותר מהחלומות של אימא ושלי, ובעצם אפשר לתמצת אותם במשפט אחד: כל אדם, אישה או גבר, ככל שיראו טוב יותר ירגישו טוב יותר עם עצמם, וכשאנחנו מרגישים טוב עם עצמנו – אנחנו יותר מאושרים! אני רוצה שנגרום בדרכנו האסתטית אושר לכמה שיותר אנשים. על כן אנחנו ממשיכים ללמוד, להתפתח ולחדש".