שיפור סימני מתיחה בעור

//שיפור סימני מתיחה בעור
שיפור סימני מתיחה בעור

סימני מתיחה בעור קיימים גם אצל נשים וגם אצל גברים והם נוצרים מסיבות שונות: תהליכי השמנה והרזייה, שינויים הורמונאליים בנערה או הנער המתבגרים וכתוצאה מהריון. סימני המתיחה פוגעים באסתטיקה של הגוף ומטרידים נשים וגברים בכל גיל. מלבד זאת, סימני מתיחה מונעים מאנשים רבים להתהלך בעור חשוף, ולעיתים קרובות פוגעים בביטחון העצמי. סימני מתיחה אינם דבר מסוכן וכיום ישנם טיפולים המשפרים את הנראות של הסימנים בדרגה זו או אחרת.

אווי דרור – מנכ"ל ובעלים של המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית ומפתחת השיטה האינטגרטיבית לצמצום היקפים, תספר על טיפול ייחודי שמסייע למיצוק העור דרך המרצה וחידוש סיבי הקולגן ברקמת העור. מאחר וסימני מתיחה בעור הם למעשה קרע ברקמת החיבור של העור המרצת חידוש סיבי הקולגן בעור ישפרו משמעותית את נראות סימני המתיחה, יצמצמו את עומקם ואורכם.

עם ניסיון מצטבר של למעלה משני עשורים, אפשר לומר שלעיתים קרובות חלק מהסימנים אף נעלמים. ומאחר וזו לא מחלה, חשובה כאן הנראות בלבד וההרגשה הטובה של המטופל/ת. הטיפול אינו פולשני, והוא מתבצע מספר פעמים עד לקבלת תוצאות מרביות. הטיפול הינו בהתאמה אישית ונתמך בטכנולוגיות מתקדמות וחומרים ייעודיים המעלים את רמת התחדשות סיבי הקולגן בעור ועל ידי כך מקנים לעור מראה צעיר, גמיש ורענן.

2018-09-16T15:03:54+03:00סימני מתיחה|