הצרת היקפים בבטן – עובדות שחשוב לדעת

//הצרת היקפים בבטן – עובדות שחשוב לדעת
הצרת היקפים בבטן – עובדות שחשוב לדעת

מי מאיתנו לא מכיר את תחושת התסכול הנובעת מכך שהשומן בבטן מסרב להיעלם, ונדמה שלא משנה כמה פעילות גופנית נעשה, או כמה נקפיד על תזונה בריאה – אין לו כוונות עזיבה? ובכן, אין סיבה להשלים עם המצב שכן יש פיתרון אידיאלי למצב, והוא קל ונגיש יותר מכפי שיכולתם לדמיין. אז איך עושים זאת? כל התשובות במאמר.

הצורך בהצרת היקפים בבטן

תרבות השפע האופיינית לעולם המערבי גורמת לנו הן לצרוך מזונות שרחוקים מאוד מלהיות מזינים, שכן הם עתירים שומנים וסוכרים, והן לצרוך הרבה יותר ממה שאנחנו באמת צריכים – כאשר התוצאה הישירה של כך היא התפתחות עודפי השומן בגופנו. למעשה, תרבות השפע הזו מנוגדת לתרבות היופי הקיימת כיום באותו עולם מערבי, אשר לפיה הגוף הרזה והספורטיבי הוא האידיאלי. אך בעוד שקל למצוא סתירות בין התפיסות, הרי שזה בהחלט מסביר את הצורך בהצרת היקפים בכלל, והצרת היקפים בבטן בפרט, שכן מי מאיתנו לא רוצה להרגיש טוב עם הדמות הנשקפת מולו במראה? בנוסף, בעוד שאסתטיקה היא אספקט בעל חשיבות לא מבוטלת, הרי ידוע שהשומן הבטני עלול להיות מסוכן, כך שלא ניתן להתעלם מכך שיש גם אספקט בריאותי בעניין.

מה חשוב לדעת על השומן הבטני?

ישנם למעשה שני מבני גוף נפוצים – מבנה אגס, הכולל בטן שטוחה וירכיים רחבות, ומבנה תפוח, הכולל בטן בולטת וירכיים צרות יותר. עם זאת, חשוב לדעת כי שני המבנים אינם חסינים בפני שומן בטני, שכן ישנם גורמים התורמים להיווצרותו החל מהשמנה והריון אשר מגדילים את היקפי הבטן, דרך חוסר פעילות גופנית או הרגלים תזונתיים בעייתיים הכוללים אכילה לילית, למשל, ועד התבגרותה של האישה ושינויים הורמונליים אשר מורידים את רמות האסטרוגן בגוף, דבר אשר מרחיב את היקפי הבטן וממקד את השומן באזור זה.

הצרת היקפים – כך תנצחו את השומן

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב בכלל, ובהצרת היקפים בבטן בפרט. כמובן שכמו בכל דבר בחיים, קיצוניות אינה הפיתרון, וגם שיטה זו אפקטיבית יותר בשילוב עם תזונה נכונה ופעילות גופנית, אך אין ספק כי היא מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות, כאשר כבר לאחר 7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, ואלו נשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים. חשוב לדעת כי תוכנית הטיפולים נקבעת באופן אינדיבידואלי עבור כל מטופל בהתבסס על נתוניו האישיים ועל תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים להצרת היקפים בבטן עצמם נעימים ובריאים, אינם כוללים כאב ומאמץ או צורך בזמן החלמה.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

 

2019-11-24T14:11:36+02:00הצרת היקפים|