אווי דרור מסבירה כיצד מתבצע טיפול בצלוליט

עמוד הבית / צלוליט / אווי דרור מסבירה כיצד מתבצע טיפול בצלוליט

אווי דרור מסבירה כיצד מתבצע טיפול בצלוליט

אווי דרור מתארחת בתכנית של פרופ' איתן פרידמן ומסבירה כיצד ניתן לטפל בצלוליט.

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית פותחה שיטה ייחודית לטיפול בצלוליט. במרכז מטפלים בשיטה האינטגרטיבית קרוב לשלושים שנה. התוצאות הן מעולות אך הן שונות מאדם לאדם. לכל אדם DNA אינדיבידואלי ותגובת גוף אינדיבידואלית. נסביר קודם כל מהו צלוליט. הצלוליט מתהווה ברקמה תת עורית של תאי שומן , שהגוף אינו מסוגל לפרק ולהשתמש בה כמקור אנרגיה.

ברקמה זו חלים מכלול של שינויים בתהליך התהוות הצלוליט. מה שכדאי לזכור, לצורך הטיפול בצלוליט, כי תאי השומן הם נפוחים ומוקפים בנוזלים המכילים רעלנים (טוקסינים) . תופעה זו, הצלוליט, מתבטאת על פני העור בצורה של שקעים ובליטת בלתי אחידים, כמו קליפת תפוז. התהליך הוא פרוגרסיבי: בתחילה העור נראה חלק, הבליטות והשקעים מורגשים רק אם מפעילים לחץ קל על העור בעזרת הידיים. אם הצלוליט לא יטופל, עם הזמן הבליטות והשקעים יהיו יותר ויותר בולטים לעין גם ללא מגע או לחץ. הצלוליט הוא בעיה אסתטית וגורמת מבוכה כשאזורי הצלוליט נחשפים בביגוד קצר, בגד צמוד או בגד ים. למרות שהבעיה היא אסתטית לעיתים ההצטברות וההתגבשות הם כל כך מאסיביים שהם גורמים לרגישות ואף כאב למגע. קצב התפתחות הצלוליט הינו אינדיבידואלי, תלוי בגניטיקה ובגורמים סביבתיים . במרכז אווי דרור פותחה שיטת טיפול חיצונית, בלתי פולשנית, אינה גורמת לכאב או תופעות לוואי ואין צורך בזמן החלמה או התאוששות. הטיפול בצלוליט בשיטה האינטגרטיבית במרכז אווי דרור, נעים, אנרגטי, משפר מטבולית וגורם להפרשת אנדורפינים בדומה לפעילות ספורטיבית אך ללא מאמץ מצד המטופל/ת. מומלץ בחום לאמץ את הטיפולים לשיגרת טיפוח נעימה ויעילה כחלק בלתי נפרד מאורך חיים בריא. כלומר, לאחר ביצוע טיפולים והגעה למטרה , מבחינת נראות והרגשה מומלץ לבצע טיפול אחת לחודש לרענון הגוף ושימור התוצאות.

הטיפולים מתבצעים בטכנולוגיה מתקדמת. סדרת טיפולים נמשכת בד"כ כחודשיים ( 2-3 פעמים בשבוע) וכוללת שני טיפולים שונים במכשירים שונים בכל פעם:

הטיפול הראשון מתמקד בשריפת קלוריות, שיפור מטבולי ופינוי רעלים. מטרת הטיפול הנה העלאת הטמפרטורה הטבעית של המטופל/ת, ללא מאמץ כלשהו מצד המטופל/ת. הטיפול מתבצע במתקן דמוי חללית (COCOON), בשכיבה על מיטה ארגונומית, תוך כדי עיסוי ויברטורי, חום יבש העוטף את כל הגוף ולשיפור התחושה ניתן לשמוע מוזיקה לפי טעם אישי. הפנים "נעטפים" באוויר קריר ונעים ומול העיניים על מסך ממוחשב ניתן לראות את הקלוריות הנשרפות במהלך הטיפול באותה כמות כמו בהליכה מהירה אך ללא שום מאמץ. טיפול זה נמשך בין 25-35 דקות.

הטיפול השני מתמקד בטיפול בצלוליט, החלקה ומיצוק של העור באזורים שונים בגוף כמו ישבן, ירכיים ובזרועות. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר הפועל על עקרון של ויברציה אנדרמית ללא פולשנות, קרינה או כאב כלשהו. פטנט ייחודי מסוגו : ויברציה המחדירה לעומק הרקמה תנועות מגוונות של המכשיר המתבצעות בו זמנית. פעולה זו מפרקת את ההתגבשויות התת עוריות של הצלוליט, מעסה את המערכת הלימפטית, מחליקה ומחזקת את רקמת העור על ידי זירוז התחדשות סיבי קולגן ואלסטין ברקמת החיבור של העור.

בסדרה של חודשיים ניתן לראות תוצאות מרשימות: ירידה בכשתי מידות בבגדים, לקבלת גוף אסוף, חטוב ומוצק יותר.

בסיום סדרת הטיפולים מומלץ לבצע טיפול שימור חודשי כשגרת טיפוח.

2018-09-16T14:47:10+00:00צלוליט|