שיטות מהירות ויעילות להפחתת משקל

//שיטות מהירות ויעילות להפחתת משקל
שיטות מהירות ויעילות להפחתת משקל

מי מאיתנו לא שמע על המושג "דיאטת בזק" המבטיחה את התוצאות שחלמתם עליהם תוך פרק זמן קצר במיוחד? הרעיון שניתן לרזות במהירות ובקלות נשמע מפתה כמובן, אך האם מדובר בשיטות מנצחות שאכן שווה להשקיע בהן את המאמצים? במה הן כרוכות? מה השפעותיהן לטווח הרחוק? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי במאמר זה.

הצורך בהפחתת משקל

אנחנו חיים בעולם מתעתע – מצד אחד, תרבות השפע שגורמת לנו לא פעם לאכול דרך העיניים במקום דרך הקיבה, ומצד שני אידיאל היופי שמעודד רזון וגוף חטוב ואסוף. כמו בכל דבר, האמת נמצאת בדרך כלל איפשהו באמצע. חשוב לדעת ליהנות מהרגע, אבל גם לזכור לדאוג לגוף ולבריאות. יחד עם זאת, גם במידה שיש מספר קילוגרמים עודפים, האם הדרך המהירה היא הנכונה? הרצון לבחור בה הוא ברור, שהרי מי מאיתנו לא רוצה תיקון זריז לבעיה, אבל פעמים רבות מה שיורד מהר עולה בחזרה במהירות, ועלול להותיר אותנו מתוסכלים ואובדי עצות.

שיטות נפוצות להורדה זריזה במשקל

  • מספר שעות קבוע של צום בכל יום.
  • ניקוי נוזלים – הימנעות ממזון מוצק לחלוטין.
  • "ימים ירוקים" בהם נמנעים ממזון חומצי.
  • הימנעות מוחלטת מפחמימות.

בעוד שייתכן כי אכן תתרחש הפחתת משקל זריזה כתוצאה משיטות אלו, אין זה אפקטיבי לטווח הרחוק. שיטות אלו אינן מומלצות, לא ניתן להתמיד בהן לאורך זמן וכך יוצא מצב שהגוף מתרגל לתזונה החדשה והירידה במשקל "נתקעת", וברגע שחוזרים לתזונה רגילה המשקל מתחיל ישר לעלות.

השיטה האינטגרטיבית – הפיתרון האיכותי

כשזה מגיע להפחתת משקל, הדרגתיות היא מילת  המפתח. השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט, מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בהפחתת משקל. תוכנית תזונה קלה ופשוטה המתחברת למה שנהוג לכנות אורח חיים בריא ותוכנית טיפולים לחיטוב הגוף ומיצוק העור אשר ימנעו רפיון כתוצאה מהירידה במשקל ומיצוק ממוקד לכל אזור בגוף לפי הנתונים האישיים.תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים עצמם אינם פולשניים ואינם גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. למעשה, הם נעימים, מרגיעים ובריאים, אינם כרוכים בכל כאב או מאמץ ואינם מצריכים זמן החלמה. שיטה זו מאיצה את חילוף החומרים, ולכן היא מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה.

איך הטיפול עובד?

בכל פגישה טיפולית מתרחשים שני טיפולים שונים המתבצעים באמצעות מכשירים שונים. טיפול אחד הוא בטכנולוגיה של טיפוך תרמי, והשני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. הטיפול מסייע בשיפור מטבולי, שריפת קלוריות ללא מאמץ, פירוק מצבורי שומן תת עורי, כיווץ וחידוש סיבי הקולגן והענקת גמישות וחוזק לעור. התוצאה המתקבלת היא גוף אסוף וחטוב יותר, ירידה בהיקפים, עור חלק ומוצק יותר עם הפחתת צלוליט, וירידה במשקל.  בנוסף, פותחו במרכז מוצרים ייחודיים המהווים טיפול משלים לטיפולי הקליניקה, אשר מחזקים את התוצאות המתקבלות ומעודדים את המשך תהליך הפחתת המשקל. בין המוצרים תמצאו חליטת צמחים ייחודית לניקוי רעלים התומכת בתהליך ההרזיה.

2019-08-05T11:51:14+03:00הרזיה|