איך להיפטר מצלוליטיס בירכיים?

//איך להיפטר מצלוליטיס בירכיים?
איך להיפטר מצלוליטיס בירכיים?

לעומת התפיסה הרווחת, צלוליט (המכונה לעיתים,בטעות, צלוליטיס) בכלל, וצלוליט בירכיים בפרט, אינו נחלתן הבלעדית של נשים בעלות עודף משקל, ולחלוטין עשוי להופיע גם אצל נשים רזות. אז מהו בעצם צלוליט כיצד ניתן לטפל בו והאם ניתן להעלימו ולהשיב לעור את המראה החלק? כל המידע הרלוונטי בנושא מרוכז כאן במאמר שלפניכם.

מהו צלוליטיס ומדוע הוא נוצר?

צלוליט, אותו מרקם גבשושי של העור שזכה עם השנים למגוון של כינויים לא מחמיאים, הוא למעשה הצטברות שומן תת עורי אשר זרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא אינה טובה דיו. שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. מחקרים מראים כי נשים עתידות לפתח צלוליט בשלב כלשהו בחייהן, כאשר ישנם גורמים רבים להיווצרותו – גנטיקה, בעיה הורמונלית, תזונה לקויה של מזונות מעובדים, שתיית מים לא מספקת ואורח החיים המודרני הכולל לא פעם הליכה בעקבים גבוהים ובבגדים צמודים מדי, כמו גם מצבי ישיבה או עמידה ממושכים הגורמים לזרימת דם לקויה.

הבעייתיות בצלוליט בירכיים

בעוד שהצלוליט אינו מהווה בעיה בריאותית כלשהי, עבור נשים רבות הוא גורם לתחושת אי נוחות וחוסר ביטחון בגופן, מאחר ואינו עולה בקנה אחד עם התפיסות המערביות של יופי ואסתטיקה. אין יהיה זה מוגזם לומר שבמקרים מסוימים הוא אף משפיע בצורה ניכרת על איכות החיים, שכן צלוליט בירכיים עלול לגרום לנשים להימנע מלחשוף אותן, כך שהן עשויות להפסיד פעילויות חברתיות, כמו הליכה לים, רק בשל הבושה. מעבר לחוסר שביעות הרצון ממה שנשקף מולן במראה, הרי שזה עשוי להיות מעין מעגל – שכן אם הצלוליט בירכיים גורם לנשים מסוימות להימנע מהליכה עם מכנסיים קצרים בקיץ, והרי כבר ציינו כי בגדים צמודים עשויים להשפיע על היווצרותו, מימדי הבעיה עלולים לגדול כתוצאה מכך, מה שיגרום לתחושת אי הנוחות שלהן להיות יותר ויותר משמעותית.

אז אחת ולתמיד – איך נפטרים ממנו?

בעוד שתזונה בריאה ופעילות ספורטיבית הן בחירות כדאיות באופן כללי, ואין ספק כי עשויות לתרום משמעותית לבריאות הגוף – אין ביכולתן להעביר את הצלוליט ולהשיב לעור את מרקמו החלק והיפה. השיטה האינטגרטיבית לעומת זאת, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב בכלל, ובצלוליטבירכיים בפרט. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות  מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

 

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו.

 

2019-11-13T14:25:10+02:00צלוליט|