איך להעלים סימני מתיחה?

//איך להעלים סימני מתיחה?
איך להעלים סימני מתיחה?

קרע מתחת לעור שנגרם כתוצאה מהיחלשות ומתיחה של סיבי הקולגן והאלסטין מכונה בעגה הפופולארית "סימני מתיחה". אף על פי שסימנים מן הסוג הזה מזוהים עם נשים, הם משותפים גם לגברים כיוון שמדובר בתוצר של גנטיקה, עלייה או ירידה קיצוניים במשקל, שינויים הורמונאליים. החדשות הרעות הן שלא ניתן להעלים לחלוטין את סימני המתיחה – אך במקביל לכך יש בהחלט דרכים לטפל בהם ולטשטש אותם.

השאלה איך להעלים סימני מתיחה רלוונטית כי בפועל הם עלולים לפגוע בתחושת הדימוי והביטחון העצמי. אף על פי שאין טכנולוגיה שמעלימה אותם לגמרי, ניתן לטפל בהם באופן טבעי וללא ניתוח באמצעות גישה אינטגרטיבית. כמו כן, הטיפול האינטגרטיבי ממזער למינימום את הנראות של סימני המתיחה והוא היחיד שתוצאותיו ניתנות לניבוי.

כך ייראו הסימנים אחרי הטיפול האינטגרטיבי

טיפול אינטגרטיבי מתחיל באבחון כללי של סימני המתיחה, המאפיינים שלהם והערכה למספר המפגשים הנדרש כדי למזער אותם. חלק מסימני המתיחה נעלמים .לגבי אלה שכבר לא ניתן לעלים, המטרה היא למזער ולטשטש את חומרתם.

בשלב הבא מתואמות פגישות טיפוליות כאשר בכל פגישה מתקיימים שני טיפולים שונים. היות ומדובר בטיפול אינטגרטיבי, הוא פועל במישור אחד בטכנולוגיה של עיסוי תרמי – בעוד במישור שני הוא נשען על טכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. במילים אחרות, אלו שני טיפולים שונים באותה פגישה טיפולית וזאת כדי לשפר משמעותית את סימני המתיחה ולתת למטופלים הרגשה נפלאה.

טיפול אינטגרטיבי מוצלח מצמצם את נוכחות הסימנים על העור ועל הגוף. אחרי הטיפול אפשר לצפות לתוצאות כגון שיפור מטבולי, שריפת קלוריות ופירוק מצבורי שומן תת עורי בלי לסבול מתופעות לוואי או כאבים. חוץ מזה, מן הראוי לציין שמתבצעת התאמה ספציפית לכל מטופל או מטופלת.

נמאס לך מסימני המתיחה? אנחנו כאן בשבילך

נציגי מרכז אווי דרור גאים וללוות כבר מעל 20 שנה , בשיטה האינטגרטיבית אלפי לקוחות מרוצים. ברור לנו שהחיים עם סימני מתיחה עלולים להיות מתסכלים, אך אנו כאן בשבילך עם תשובות לשאלות הנפוצות. אם נמאס לך מהבטחות שווא להעלמת סימני מתיחה, נשמח לתאם עבורך טיפול אינטגרטיבי עם ערך מוסף.

במרכז אוויר דרור שמים דגש על התהליך ועל טיפול מתקדם. אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, מבצעים כמה פעולות בכל פגישה לצורך מיקסום התוצאה ובונים עבורך תכנית שתהיה משתלמת גם מבחינה כלכלית. לבסוף, נעקוב אחר התוצאות ונתאים עבורך מוצרים ייחודיים כתשובה טבעית ואמיתית לשאלה איך להעלים סימני מתיחה.

2019-03-14T12:20:18+02:00סימני מתיחה|