איך להיפטר מצלוליטיס באופן טבעי

//איך להיפטר מצלוליטיס באופן טבעי
איך להיפטר מצלוליטיס באופן טבעי

מאחר וסביר מאוד להניח שאיש אינו חובב את מראה הצלוליט המכונה לעיתים בטעות  צלוליטיס, הדומה מאוד לקליפת תפוז בשל גבשושיותו, ומאחר ומחקרים מראים כי נשים עתידות לפתח אותו בשלב כזה או אחר בחייהן, אין ספק כי מדובר בנושא אשר מעסיק את לא מעט. מה ניתן לעשות בעניין, האם אפשר להחזיר לגוף מראה חלק ונקי  מצלוליט והאם ניתן לעשות זאת בצורה טבעית? כל מה שרציתם לדעת בנושא ולא העזתם לשאול – במאמר שלפניכם.

נתחיל בהתחלה – למה הוא נוצר?

בעוד שרבים מחשיבים את הצלוליט לבעיה אשר רלוונטית רק לנשים בעלות עודף משקל, חשוב להבהיר כי לא כך הדבר, או לפחות לא בצורה הכל כך דיכוטומית ובלעדית הזו. ישנם גורמים רבים להיווצרותו, החל מגנטיקה, דרך בעיות הורמונליות ועד תזונה לקויה של מזונות מעובדים, מצב התייבשות קבוע עקב מחסור בשתיית מים ואף ביגוד צמוד מדי הגורם לזרימת דם לקויה.

על צלוליט אורח חיים נכון וחיות אחרות

כיאה לכל בעיה אסתטית המטרידה חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה, יש גישות רבות לגבי אופן הטיפול בהעלמת צלוליט. אחת מהגישות המדוברות היא זו הדוגלת בפיתרון טבעי, ולפיה שילוב בין שינוי תזונתי משמעותי הכולל מזון בריא ונקי (כלומר ללא מזון מתועש ומעובד אשר כולל בתוכו חומרים משמרים ותוספים כימיים), כמו גם הקפדה על שתייה מרובה של מים והימנעות מצריכת אלכוהול ככל הניתן, לבין פעילות ספורטיבית, עם דגש על ביצוע תרגילים מסוימים – אמור להעלים את הצלוליט. בעוד שהיתרון שבכך הוא שהגישה הזו ללא ספק תיטיב עם גופכם ובריאותכם, והיא אף עשויה לדחות את הופעתו של הצלוליט, חשוב להיות מודעים כי אין בכוחה להעלים צלוליט שכבר נוצר. החדשות הטובות? יש דרך נעימה ופשוטה יותר להשיג את המטרה!

על השיטה האינטגרטיבית כבר שמעתם?

השיטה האינטגרטיבית פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", והיא מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב או מאמץ, וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2019-12-04T16:54:22+02:00צלוליט|