שיטות להצרת מותניים

//שיטות להצרת מותניים
שיטות להצרת מותניים

אין ספק כי שמירה על אורח חיים בריא באמצעות תזונה נכונה ופעילות גופנית הן הדרך הנכונה ביותר על מנת לרדת במשקל בצורה בריאה. יחד עם זאת, לעיתים ישנו שומן שהצטבר בצורה עיקשת באזורים כמו הבטן, הזרועות ומעל הכל – המותניים, וירידה במשקל אינה מספיקה על מנת להיפטר ממנו וליהנות מגוף חטוב ומעוצב. מהן השיטות הקיימות להצרת מותניים, עד כמה הן אפקטיביות ומה חשוב לדעת בנושא? כל התשובות לכך במאמר שלפניכם.

השיטות להצרת מותניים

  • שאיבת שומן – פרוצדורה אשר מתבצעת תחת הרדמה מלאה, ובמהלכה מחדירים צינוריות מתכת דקות דרך חתכים קטנים שנעשו בעור, וכך שואבים את השומן.
  • הקפאת שומן – הטיפול מתבסס על עיקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, כאשר הדבר גורם לנזק אשר בהמשך מפרק את התאים.

בעוד שייתכן מאוד כי שיטות אלו נשמעות מפתות, חשוב להיות מודעים לחסרונות האדירים שלהן. מדובר בפרוצדורות פולשניות, הכרוכות בכאבים, ואינן בהכרח פותרות את הבעיה. ידוע כי שאיבת שומן לדוגמא יוצרת צלוליט, וכי התוצאות מהליך הקפאה או המסת שומן לוקחות חודשים עד שניתן לראותן, וגם במידה ותהליך הצרת מותניים נעשה כראוי, הוא גורם לסכנה משמעותית להשמנה במקומות אחרים.

השיטה האינטגרטיבית – הדרך למותניים צרות

כשזה מגיע להצרת מותניים, השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט מציעה את הפיתרון האולטימטיבי. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים עצמם אינם פולשניים ואינם גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. למעשה, הם נעימים, מרגיעים ובריאים, אינם כרוכים בכל כאב או מאמץ ואינם מצריכים זמן החלמה. שיטה זו מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה .

איך הטיפול עובד?

בכל פגישה טיפולית מתרחשים שני טיפולים שונים המתבצעים באמצעות מכשירים שונים. טיפול אחד הוא בטכנולוגיה של טיפול תרמי, והשני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. הטיפול מסייע בשיפור מטבולי, שריפת קלוריות, פירוק מצבורי שומן תת עורי וחידוש סיבי הקולגן והענקת גמישות וחוזק לעור. פעולות אלו למעשה מפסלות את הגוף, התוצאה המתקבלת היא הצרת היקפים, גוף אסוף וחטוב יותר, עור חלק ומוצק יותר עם הפחתת צלוליט. בנוסף, פותחו במרכז מוצרים ייחודיים המהווים טיפול משלים לטיפולי הקליניקה, אשר מחזקים את התוצאות המתקבלות ומעודדים את המשך תהליך הצרת מותניים.

2019-08-05T11:53:49+03:00הצרת היקפים|