מיצוק הירכיים

מיצוק הירכיים

בחלק הפנימי של הירך לרוב, העור דק ועדין יותר מאשר בחלק החיצוני. לעיתים ניתן אף לזהות צבע עור שונה. באזור זה העור נוטה להתקמט ולהראות נפול בגיל יחסית מוקדם. תכונה זו נובעת לרוב מעובי העור באזור וגם בגלל שהשרירים באזור זה חלשים יחסית כתוצאה ממעוט שימוש בהם. לפיכך, בשלב האבחון לטיפול מיצוק העור בירכיים יש לקחת בחשבון את מרקם העור השונה.

לרוב, באזור החיצוני והאחורי של הירכיים ישנה הצטברות צלוליט. רקמת הצלוליט מורכבת מתאי שומן מוגדלים, מוקפים בנוזלים ו"לכודים" ברשת של סיבי קולגן אנכים ונוקשים.

לרוב, נשים חוות תופעת צלוליט החל מגיל ההתבגרות, לאחר לידה ועם השינויים ההורמונליים החלים לאחר גיל הפוריות. אורח חיים לא בריא, המאפיין  לצערנו, נשים רבות ,גורם לצלוליט.

מהם תוצאות טיפול מיצוק העור בירכיים?

  • מזעור הצלוליט
  • מרקם עור חלק ואסוף יותר
  • צמצום היקף הירכיים
  • חיטוב הירכיים

כיצד משפיע מיצוק הירכיים וצמצום ההיקף על הרגשתנו ועל המראה שלנו?

ובכן, טיפול נכון בירכיים מעניק לנו לפני הכל – הרגשה טובה. לחזור ללבוש את המכנס, לראות שקו הגוף חוזר להיות כפי שהכרנו בצעירותנו, לצאת מהמקלחת ולהעביר את היד על עור חלק ונעים… לכל אלה השלכה ישירה על הרגשתנו. המאבק הקבוע שלנו הנשים באותות הזמן אינו מסתיים. מגיל צעיר אנו מתמודדות עם השמנה, עם הרזיה, עם לידה, עם פחמימה ועם הרגשה מתמדת של החמצה. טיפול בירכיים, כמו בכל שאר חלקי גופנו, מאפשר לנו פתאום ללכת יותר לים, ללבוש מכנס קצר כי פשוט מתאים לנו, להרגיש חופשיות יותר ושלמות יותר.

טבעי שהירכיים שלנו נפגעות יותר מאשר גברים. הם – לא סובלים מצלוליט. הם – לא מתמלאים בשומן עודף בחלקים אלה. נכון, הם מטפחים לרוב בטן וצוואר אך כמעט אף פעם לא ירכיים וישבן. הסיבה לכך ביולוגית לחלוטין. העובדה שמבנה גופנו כנשים ערוך ללידה היא לרוב מקור הבעיה. אמנם, אין טוב מלחבק ילד מושלם, אך עם זאת לרוב הירכיים ישלמו על כל חיבוק שכזה.

למזלנו העולם מתקדם. איתו גם הטכנולוגיה, המכשור ודרכי הטיפול. בהחלט היום, יכולה כל אישה לאפשר לעצמה טיפול נכון בירכיים, מזעור הצלוליט למינימום, הצרת היקפים וחזרה לגוף נשי מושלם… עד כמה שניתן.