איך להיפטר מצילוליטיס?

עמוד הבית / צלוליט / איך להיפטר מצילוליטיס?
איך להיפטר מצילוליטיס?

צילוליטיס – אפשר לחיות גם בלי זה?

המילה צילוליטיס מעלה ברבים מאתנו תחושת של דחייה ואי נוחות אל מול הרצון העז להיפטר ממראה עור התפוז הנוראי שתוקף נשים רבות באברי הגוף השונים.

צילוליטיס זהו מצב בו תאי השומן מתחת לעור מתנפחים, מוצפים הנוזלים עם רעלנים ומייצרים מראה גלי לעור ממש דמוי קליפת תפוז, יש אנשים אצלם תופעת הצלוליט היא קשה יותר ומראה העור הופך להיות גלי ממש כמו המרקם של גבינת קוטג'.

תופעת הצלוליט נפוצה בעיקר בקרב נשים ובעיקר באזורי הישבן, הירכיים, הזרועות, המותניים  והבטן ולרוב פוגעת בביטחון העצמי וגוררת תחושת אי נוחות בעת חשיפה של אברים אלו.

איך נוצר צילוליטיס?

ההסבר הפיזיולוגי מדבר על תאי שומן נפוחים ומוגדלים, בתת עור. תאי השומן מוקפים עם נוזלים המכילים רעלנים וכתוצאה מנפיחות התאים סיבי הקולגן מכווצים, לוחצים והמכלול הזה גורם למראה בלתי אחיד על פני העור.

אנחנו סמוכים ובטוחים שאתם רוצים לשמוע על דרך בה תוכלו להימנע מהיווצרות מראה צילוליטיס על גבי עור הגוף שלכם. זה המקום לציין שעדיין לא נמצאה שיטה שכזו אך בהחלט יש דרכים בהן תוכלו להפחית ואף נמצא קשר בין גנטיקה להופעת צלוליט.

בנוסף לכך, נמצאו קשרים נוספים בין דיאטות למיניהן, שתייה לא מספקת של מים, חילוף חומרים איטי או שינויים הורמונליים למיניהם.

איך להיפטר מצלוליטיס?

כמובן שמומלץ לקחת בחשבון את שלל הגורמים הסביבתיים ולהתייחס אליהם בהתאם, אך לגבי הגורמים הגנטיים, אין לכם הרבה מה לעשות…

אם בכל זאת אתם מעוניינים לשפר את מראה העור שלכם, להחליק אותו ולהעניק לו מראה מוצק ומתוח, תוכלו ליהנות מאחת השיטות המתקדמות המוצעות במרכז לטיפול בצילוליטיס.

המרכז לטיפול בצלוליט מאפשר לנשים ולגברים כאחד לעבור אבחון מקצועי ולקבל תכנית טיפול שתשפר את מראה העור ותעניק את החיות והחיוניות אותה כולנו מחפשים.

פנו עוד היום אל המרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית ובואו לשמוע כיצד גם אתם יכולים להראות אחרת.

2019-05-27T13:40:54+02:00צלוליט|