אימון כושר נגד צלוליט

//אימון כושר נגד צלוליט
אימון כושר נגד צלוליט

צלוליט הוא נושא המעסיק לא מעט מוחות, שכן כ-90% מכלל הנשים סובלות מהבעיה, וכתוצאה מכך אין פלא שכמות העצות והטיפים על העלמתו נוטה לבלבל יותר מאשר לסייע. האם ניתן להעלים את הצלוליט ולהשיב לעור מראה חלק, נקי ויפה בצורה טבעית, באמצעות אימוני כושר בלבד, או שמא מדובר במיתוס? כל התשובות במאמר.

צלוליט – נעים להכיר?

צלוליט הוא אותו מרקם גבשושי של העור אשר יש לו לא מעט כינויים לא מחמיאים כגון "קוטג'" או "קליפת תפוז", והוא למעשה הצטברות שומן תת עורי אשר זרימת הדם לרקמה בה הוא נמצא אינה מספיק טובה. שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. מחקרים מראים כי נשים עתידות לפתח צלוליט בשלב כלשהו בחייהן, כאשר ישנם גורמים רבים להיווצרותו – גנטיקה, בעיה הורמונלית, תזונה לקויה של מזונות מעובדים, שתיית מים לא מספקת ואורח החיים המודרני הכולל לא פעם הליכה בעקבים גבוהים ובבגדים צמודים מדי, כמו גם מצבי ישיבה או עמידה ממושכים הגורמים לזרימת דם לקויה.

להתאמן או לא להתאמן – זו השאלה

יותר ויותר אנשים נכנסים לעולם ה-Fitness ומאמצים זאת כחלק משגרת חייהם, דבר שהוא נהדר ומבורך. יחד עם זאת, אם המטרה העיקרית באימוני ספורט היא להעלים את הצלוליט, האכזבה מובטחת. בעוד שהספורט יכול לחולל נפלאות לגוף, ובעוד שביכולתו אף לדחות את הופעת הצלוליט – אין בכוחו להעלים אותו מרגע שכבר נוצר, גם אם מתאמנים בהקפדה ומתמידים לאורך זמן רב. ספורט, גם אם בשילוב עם תזונה נכונה, אינו יכול לפרק את הצלוליט, ואימונים לשם המטרה הזו יגרמו לעגמת נפש ותסכול מיותרים.

הדרך הבטוחה לעור חלק

פעילות ספורטיבית היא תמיד בחירה טובה עבור הגוף שלכם ובריאותכם, אך את הצלוליט אין ביכולתה להעביר. עם זאת, אין סיבה להתייאש שכן השיטה האינטגרטיבית אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב, והיא אף לא מצריכה מאמץ מצדכם! תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות  מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

 

2019-12-08T10:17:51+02:00צלוליט|