המסת שומן

//המסת שומן
המסת שומן

עד לתקופה האחרונה, אלו מעמנו אשר היו רוצים לצמצם היקפים ולהיפטר משומן באזורים בעייתיים היו צריכים לעבור ניתוחים פולשניים. אולם כיום, הודות להתפתחויות טכנולוגיות ולשימוש בשיטות טיפול חדשות, ניתן לבצע המסת שומן או פירוק מצבורי שומן ללא כל הליך כירורגי. המסת שומן היא תהליך המתאים בעיקר להיפטרות מהצטברויות שומנים באזורים בעייתיים כמו הבטן, זרועות והירכיים.

התוצאות של הליכי המסת שומן ופירוק מצבורי שומן לא פולשניים, הן משמעותיות ביותר והן יכולות לעזור לך להגיע למראה שתמיד רצית ללא כאבים או תקופת החלמה. טיפולים אלו הם גם אידיאליים עבור אנשים עם בעיות גוף אשר מונעות מהם השתתפות בפעילויות ספורטיביות.

כיצד מתבצעת המסת שומן

כיום, ישנו מגוון רחב של מכשירים להמסת שומן אך, באופן כללי, כולם מבצעים הליך דומה. המכשירים מנצלים את התכונות הטבעיות של תאי השומן אשר נמסים בחום נמוך יותר מאשר התאים המקיפים אותם. בעזרת החדרת חום, דרך העור, בצורה ממוקדת ניתן להמיס תכולת תאי השומן. תכולת תאי השומן המומסים מוצאים מן הגוף בעזרת מערכות הפינוי הטבעיות של הגוף שלך. המסת השומן באמצעות גלי רדיו אינה ניתוח ולכן אינה מצריכה הרדמה כללית. מכיוון ויש להשתמש במכשירים בצורה מקצועית, לא מומלץ לנסות ולעבור המסת שומן במקומות חובבניים או כאלה אשר משתמשים במכשור מיושן.

התוצאות של המסת שומן

המסת שומן ופירוק מכני של מצבורי השומן מחטבים, באופן מידי, את האזור בו ביצעו את ההליך וחלק מהטיפול כולל הידוק של העור. בנוסף לכך, חימום השכבות הפנימיות של העור מעודד את התחדשות סיבי הקולגן בעור והופך את העור בכל האזור המטופל לגמיש, צעיר ובריא יותר.

במרבית השיטות להמסת שומן לא ניתן להמיס כמויות שומן גדולות והטיפול מומלץ בעיקר לחיטובים ועיצוב של אזורים ספציפיים ולכן כדאי מאוד להיוועץ במומחים שלנו לקראת הטיפול ולראות תמונות לפני ואחרי של מטופלים שעברו טיפולי המסת שומן או פירוק מצבורי השומן באזורים דומים לאלו שלך.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית

בעזרת הכנת תכנית טיפולים אישית המותאמת לצרכים ולציפיות שלך ומעל לשני עשורים של ניסיון, אנחנו יכולים לעזור לך להגיע למראה שתמיד רצית. מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מתמחה בהתאמת פתרונות טבעיים ולא חודרניים על מנת להגיע כמעט לכל מטרה.

זה הזמן ליצור עמנו קשר, להגיע לפגישת אבחון ראשונית, להסביר לנו את הציפיות שלך ולשמוע על הפתרונות האידיאליים לחיטוב הגוף ומיצוק העור המתאימים לך.

2018-09-16T16:12:43+03:00הרזיה|