מיצוק עור הפנים

עמוד הבית / מיצוק העור והצערתו / מיצוק עור הפנים
מיצוק עור הפנים

עור הפנים הינו החשוף ביותר לשמש, לקור, לפגעי הטבע. מעבר לכך, עור הפנים הוא "מקור המידע הראשי" הקשור לגילנו הביולוגי. בשלב מיצוק עור הפנים עלינו לזכור שבכל אזור: סביב העיינים, לחיים, צוואר, מחשוף – מרקם העור שונה. פעולת המיצוק חייבת לקחת בחשבון התייחסות שונה בין אזור לאזור במטרה להעניק למראה העור המשכיות, אלסטיות מירבית, מראה רענן וצעיר.

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, מתבצע אבחון מקיף לפני טיפול למיצוק עור הפנים. פעולת המיצוק משלבת ידע רב בתחום וטכנולוגיה מתקדמת שתפקידה לפעול להפעלה מחודשת של האלסטין והקולגן. תוצאות מיצוק עור הפנים נראות לעין:

  • העור מתוח ומוצק יותר
  • צבע העור משתנה קלות. אזורים אפרוריים הופכים ורדרדים: נראה חיוני וצעיר יותר.
  • אזור הלסת "אסוף" יותר: מתאר יותר ברור ומוצק.
  • עיבוי העור כתוצאה מחידוש סיבי קולגן ואלסטין.
  • עור הצוואר, גם הוא נראה מתוח, חיוני ובגוון אחיד יותר.

תהליך מיצוק עור הפנים ושימורו

חשוב להדגיש. בעיקר בפעולת מיצוק עור הפנים כמו גם הטיפול בצילוליט הרי שנדרשת סבלנות רבה, פעולה חוזרת ונשנית על עור הפנים, שימור המצב החדש לאורך זמן. רק כך נוכל להעניק לעור הפנים סביבה בריאה ותומכת לצמיחה מחודשת ותקינה.

האם הכרחי לטפל בעור הפנים? האם ישנה השלכה כלשהי על אי טיפול נאות בעור הפנים?

ובכן, מדובר בשאלה אישית מאד ולא אסתטית דווקא. הרי האמהות שלנו והסבתות שלנו לא תמיד טפלו בעור הפנים שלהן. למעשה עור הפנים שלנו הוא המפגש הראשוני שלנו עם העולם.

על פי מראה העור אנו מצהירים גלויות על הגיל הביולוגי שלנו. אך למעשה אנו מצהירים על הרבה מעבר לכך. מראה מוזנח של עור הפנים, קמטים, קמטוטים וכתמי עור מעידים על הזנחה כלשהי.

על העובדה שאנו לבטח מודעים אך פחות אכפתיים כלפי המראה. ישנן נשים שבהחלט מתאים לאופיין שלא לטפל בעורן. ישנן נשים שהתורשה המשפחתית העניקה להן עור שאפשר רק להתקנא בו. עובדתית, רוב הנשים מאד רוצות להחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר, הרענן. את העור המתוח המחמיא לעיניים ולמראה הכללי.

פעולת מיצוק העור בפנים, טיוב המצב הנוכחי בהחלט משפיעה לאורך זמן על העור. אם רק נשווה את עור הפנים לעור הכורסא שבבית נלמד שכמעט כל פעולת שימור מחייה את מראה העור ומעניקה לו אפשרות לשיקום עצמי לטווח הארוך. לכן, כהמלצה אישית ובכלל הרי טיפול מונע וטיפול מיטיב משפר את המראה ובהחלט את ההרגשה.