טיהור רעלים

טיהור רעלים

לגוף האדם באופן טבעי ומולד יש יכולת משלו לנקות את עצמו ואף לרפאות את עצמו במצבים רבים. הוא אמור לעשות זאת על ידי סילוק רעלים וייצור רקמות חדשות. בפועל, מצבים של מתח ותזונה לא נכונה מייצרים רעלים שמקשים על הגוף ומייצרים חוסר איזון.

מצב זה מייצר השמנה, נפיחויות, כאבי גב, עצבנות ועוד תופעות שמשפיעות בצורה שלילית על אורח החיים התקין.

ניקוי רעלים זהו תהליך בו מסייעים לגוף האדם, על ידי התערבות חיצונית, לסלק את הרעלים שמפריעים לו וחוסמים את תפקודו התקין. סילוק הרעלים הינו תהליך יעיל מאוד להשלה ממשקל הגוף, להורדה של נפיחויות, להורדת המתח והעצבנות ולשיפור כללי באיכות החיים.

הרזייה נבונה

תהליך של ניקוי רעלים הוא יחסית קצר והוא יכול לנוע בין טיפול בודד לבין טיפול של כעשרה ימים. החיבור החזק שנותר עם הגוף עצמו בתום הטיפול, מורגש באופן מידי והשינוי הנראה לעין נגלה מהר גם הוא.

ניקוי רעלים מומלץ לגברים ולנשים. הוא מומלץ בעיקר לפני כניסה לדיאטה או לכל תהליך של הורדה במשקל והוא מסייע לגוף להסיר משקל גוף בקלות יתרה ומסייע פלאים לתהליך ההרזיה עצמו. תהליך זה מומלץ גם לנשים שרוצות להיכנס להיריון, זוהי הכנה אידאלית לגוף לקראת תהליך מורכב של היריון ושינוי במצב הפיזיולוגי ובמאזן מסת הגוף.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מציע מגוון רחב של טיפולים ופתרונות אסתטיים. המרכז מאפשר להחיל על הגוף שינויים פיזיים שונים על ידי שימוש בשיטות טיפול מתקדמות ועל ידי מכשור מיוחד וחדשני לטיפולי הרזייה.

טיהור רעלים הוא אחד הטיפולים ממנו תוכלו ליהנות במרכז.

שיטה טבעית לניקוי רעלים, תוך כדי רגיעה ומנוחה מוחלטת באמצעות מכשיר ייחודי – "אלפא". ה"אלפא" הינה קפסולה גדולה, מעין חללית אישית המכילה בתוכה מיטה ארגונומית, ומפיקה חום מבוקר סביב גוף המטופל, תוך כדי עיסוי בויברציות.

ניקוי רעלים באמצעות הזעה משפר את חילוף החומרים ומסייע בשריפת קלוריות ממש כמו בהליכה מהירה או ריצה.

כשמפחיתים משקל במהלך הטיפול הגוף מתנקה מרעלים הגורמים לתוספת למשקל הגוף. שתיית מים לאחר הטיפו, ממלאת מחדש את הגוף במים נקיים מרעלים אשר שוטפים את מערכת הלימפה.

ניקוי הגוף מרעלים כבר מזמן הפך לחלק אינטגראלי בתחזוקה של אורח חיים בריא, והינו הכרחי להפחתת משקל ולטיפול בצלוליט.

הגיעו עוד היום לפגישת אבחון וייעוץ ותשמעו במה הטיפול יכול לסייע לכם ומהי הדרך הטובה ביותר לטהר את הגוף שלכם מרעלים מיותרים ולשפר משמעותית את מראה הגוף ואת איכות החיים שלכם.

2018-11-13T09:44:52+02:00הרזיה, ניקוי רעלים|