טיפול ניקוי רעלים

/טיפול ניקוי רעלים
טיפול ניקוי רעלים2019-05-27T14:05:49+03:00

כיצד טיפול ניקוי רעלים משפיע על הגוף?

התפקיד הראשי של טיפול ניקוי רעלים במכשיר האלפא הוא ניקוי הגוף מרעלים באמצעות הזעה. ניקוי רעלים תקופתי מהווה תוספת משמעותית לאלה המקפידים על אורח חיים בריא.
בשיטה האינטגרטיבית של אווי דרור, לטיפול ניקוי רעלים יש חשיבות נוספת – הוא מסייע בתהליך מזעור הצלוליט ובהפחתת משקל בריאה יותר. החום המופק על-ידי מכשיר האלפא ממריץ את זרימת הדם ומאיץ את פעולת בלוטות הזיעה אשר גורמות לגוף להזיע ולפלוט רעלנים. כאשר אנו מזיעים העור מבצע תפקיד חשוב ביותר: פליטת רעלנים. בגוף האדם כשני מיליון בלוטות זיעה אשר מסייעות ב'מלחמה' בצלוליט באמצעות פינוי הרעלנים מתוך הגוף. ככל שנצליח לסלק מן הגוף יותר רעלנים, כך יהיו תוצאות הטיפול בצלוליט מוצלחות יותר. בנוסף, הטיפול מביא לניקוי עמוק של נקבוביות העור. לפיכך, העור 'נושם' טוב יותר, והחומרים הפעילים אשר מורחים על העור במהלך הטיפול, נספגים בקלות וביעילות.

הקשר בין ניקוי רעלים להפחתה יעילה במשקל

לקצב חילוף החומרים יש השפעה ישירה על העלייה/הירדה במשקל. דיאטות אינן משפרות את קצב חילוף החומרים, ולכן, אינן שורדות לאורך זמן. דיאטות מסורתיות, דלות קלוריות, מאיטות את קצב חילוף החומרים, וזו אחת הסיבות לכך ש- 9 מתוך 10 אנשים אשר עושים דיאטה, יחזרו למשקל המקורי שלהם בתוך שנה.

במהלך טיפול ניקוי רעלים הגוף מתחמם וקצב חילוף החומרים הבסיסי משתפר ב- 6% עם כל מעלת חום שהגוף מעלה במהלך הטיפול. לפיכך, טיפול ניקוי רעלים מגביר את קצב חילוף החומרים בגוף, שורף קלוריות, ומשמר את תוצאות הפחתת המשקל לטווח הארוך. הקצב המוגבר של חילוף החומרים יגביר את שריפת הקלוריות במהלך הטיפול, וגם במשך מספר שעות לאחר הטיפול.

מומלץ לבצע טיפול ניקוי רעלים פעם-פעמיים בשבוע, במהלך סדרת טיפולים להפחתת צלוליט ו/או טיפולים להפחתת משקל, ולאחר מכן להמשיך אחת לחודש לפחות.
רופאים ממליצים שטיפולים בחום יבוצעו בשכיבה, כאשר הראש אינו נמצא באוויר המחומם והמטופל/ת נושם/ת אוויר שאינו מחומם, ממש כפי שמתבצע הטיפול במרכז אווי דרור.

 

התועלות העיקריות של טיפול ניקוי רעלים

  • זרימת דם מוגברת
  • פינוי רעלנים
  • קצב חילוף חומרים מוגבר
  • הרפיית שרירים
  • תחושת רעננות והתחדשות

טיפול ניקוי רעלים יעיל כשלעצמו, ומומלץ כתוספת לטיפולי הפחתת צלוליט ו/או הפחתת משקל, לשיפור משמעותי של התוצאות.

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא