שיטות ניקוי רעלים מהגוף

//שיטות ניקוי רעלים מהגוף
שיטות ניקוי רעלים מהגוף

רעלים מצטברים בגוף כי הם נמצאים סביבנו במזון, במים, באוויר וגם באריזות פלסטיק או בתכשירי קוסמטיקה שאינם טבעיים. מעבר לכך, לרעלים יש נטייה להצטבר ברקמות ובמשך השנים הם עלולים לגרום שורה ארוכה של בעיות בריאות.

בין היתר, הסימפטומים לרעלים כוללים כאבי ראש, עייפות כרונית, קשיי ריכוז, פגיעה בביצועים בלימודים או בעבודה ובמקרים נדירים גם מחלות קשות כמו אלצהיימר, פרקינסון ודלקת פרקים או אפילו סרטן. כמו כן, רעלים מסוימים הוכחו כמגדילים סיכון למחלות לב ולכן חשוב לנקות אותם.

מהי הגישה האינטגרטיבית לניקוי רעלים?

עלייה במודעות לבעיות שגורמים הרעלים הביאה לפיתוח שיטות ניקוי שונות. עם זאת, הבעיה היא שרוב האנשים לא מכירים את המאפיינים של שיטות ניקוי רעלים מהגוף ולכן גם מתקשים לבחור את זו שמתאימה להם.

הפתרון שאנו מציעים מבוסס על גישה אינטגרטיבית שמשלבת בין שתי שיטות שונות: טיפול אחד בטכנולוגיה של עיסוי תרמי וטיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. אף על פי שמדובר במכשירים שונים, הם מופעלים בטיפולים שונים באותה פגישה טיפולית וכך ממקסמים את התוצאות ועוזרים בשיפור המטבולי.

התוצאה של ניקוי רעלים בשיטה האינטגרטיבית הנעשה באמצעות הזעה היא תחושה קלילות, רעננות ומזרזת ירידה במשקל. בטווח הבינוני והארוך, השיטה גם מוכיחה את עצמה כאפקטיבית בפירוק מצבורי שומן תת עורי וחיטוב הגוף.

איזה טיפול אנחנו מציעים לך?

במרכז אוויר דרור פותחו מוצרים ייחודיים כהשלמה טבעית לטיפולי הקליניקה ובמטרה לרכז עבורך את היתרונות תחת קורת גג אחת. בשלב הראשון נאבחן את סוג הבעיה לשמה פנית , נסביר לך על השיטה האינטגרטיבית ונפגיש אותך עם המכשור המתקדם. בשלב השני נקבע עבורך תכנית טיפולים ונעקוב מקרוב כדי להשיג תוצאות.

הטיפולים בקליניקה מתבצעים תחת פיקוח ובקרה והם לא כואבים ולא פולשניים. בפועל, השיטה שלנו זוכה להצלחה מסחררת כי היא מוכיחה שאין תחליף לגישה אינטגרטיבית שבה מנקים את הרעלים ומסייעים לתהליך מזעור הצלוליט.

הדגשים שלנו עובדים בשבילך

במכון אווי דרור שמים דגש על התהליך ומוכחים שבעזרת השקעה של זמן אפשר להגיע לתוצאות משמעותיות. יש לנו מעל 20 שנות ניסיון עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ואצלנו היחס האישי הוא חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים עם המטופלים.

מאחורינו אלפי לקוחות שמרוצים מכל תחומי הפעילות – ועכשיו הגיע הזמן שלך להצטרף להצלחה. ביצירת קשר עם נציגי הקליניקה שלנו נוכל להמליץ עבורך על שיטות ניקוי רעלים מהגוף ללא כימיקלים וללא תופעות לוואי.

 

 

2019-08-05T12:05:42+03:00ניקוי רעלים|