כחומר ביד היוצר

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית גאה להציג: שיטות טיפול חדשניות המוכיחות שהיופי יכול להיות נרכש.

אווי דרור, מייסדת ומנהלת החברה, פיתחה שיטת טיפול מתקדמת בעזרת מכשירים ייחודים ובהסתמך על שיטה אמריקאית לחיטוב הגוף ומיצוק העור. בבסיס השיטה, ההבנה כי סטרס על גווניו וביטויו השונים יכול לגרום להשמנה, לקמטים, לצבירת רעלים בגוף, לעייפות ועצבנות. השיטה מאפשרת להביא את הגוף למקומות חדשים ולהציב סטנדרטים חדשים של יופי ואסתטיקה.

מרכז לאסטתיקה דרור אווי אינטגרטיבית מציע שלל תכניות טיפול מותאמות אישית על בסיס השיטה האמריקאית שמבטיחה שינוי מרשים במראה העור והגוף ומאפשרת לכל לקוח להגשים את חלום היופי האישי שלו. במרכז אווי דרור פועלים ומתמידים בשיטה זו כבר למעלה משני עשורים ולקוחות יעידו על התוצאות המרשימות.

המחקר בתחום היופי והאסתטיקה אינו מסתיים לעולם וכאן במרכז עוקבים אחר הפיתוחים וההמצאות ובודקים ביסודיות כל חידוש ולא נכנעים לכל טרנד חולף. על פי החזון שלנו חשוב מכל לא לגרום לפגיעה או עיוות בגוף או בעור אך להפיק עבור כל לקוח את התוצאות הטובות ביותר על פי נתוניו האישים . למרבית הצער, אנחנו אכן רואים או קוראים על פגיעות בתחום האסתטיקה וזה מחיר יקר מדי עבור מטרה אנושית של להראות טוב יותר.

כלל הלקוחות של מרכז אווי דרור מתחילים את התהליך בפגישת אבחון מקצועית על מנת לאמוד את המצב ההתחלתי ולהתאים תוכנית טיפולים אישית. בפגישה זו נמדדים כל הנתונים הרלוונטיים כמו היקפי הגוף, משקל, אחוזי שומן, BMI במכשור חדשני וללא מגע יד אדם. על פי הנתונים שהתקבלו יחד עם הערכת המאבחנת ולאחר תאום ציפיות מוקפד, נבנה עבור כל אחת ואחד, תוכנית אישית שתהלום את צרכיהם הספציפיים מתוך מטרה לאפשר לכל לקוח התקדמות ושיפור ברמה האישית.

מרכז אווי דרור מאפשר לגברים ולנשים כאחד, ליהנות מטיפול אסתטי שמצמצם את היקפי הגוף, מפחית את משקל הגוף ומעניק לגוף מראה אסתטי ומעוצב הרבה יותר. בנוסף, מתקיימים במרכז טיפולים פרטניים לניקוי רעלים בשיטה עדינה ולבלתי פולשנית, טיפולים להפגת סטרס והתרגעות וטיפולים חדשניים למיצוק ולחידוש עור הפנים והצוואר.

מרכז אווי דרור עושה שימוש בהון האנושי המוביל בתחומו ומציב לעצמו סטנדרטים גבוהים מאוד של יושרה ושקיפות ועושים מול לקוח תאום ציפיות אמין ומדויק כדי להפוך כל לקוח לעוד לקוח מרוצה.

אם גם אתם חולמים על שינוי ורוצים להכיר פתרונות חדישים, הגיעו עוד היום למרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית וקבלו את כל המידע הדרוש כדי לראות את השינוי לו אתם מייחלים.